Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik

• Konbuyu başlatan .....
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ..... tarafından oluşturulan Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,132 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik
Konbuyu başlatan .....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️
?

.....

Guest
Gelişmeyen gebelik ve dış gebelik geçirdim hamile kalmak istiyorum herşeyi denedim doktorlar daha erken diyor böyle durum yaşayıp hamile kalan var mı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle stresten uzak dur, folik asit kullanmaya başla, eşinle günaşırı ilişkiye gir, ilişkiden hemen sonra ağaya kalkma 15-20 dakika uzan, Allah'ın izniyle inşallah seninde bebişin olur Rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Gelişmeyen gebelik ve dış gebelik geçirdim hamile kalmak istiyorum herşeyi denedim doktorlar daha erken diyor böyle durum yaşayıp hamile kalan var mı
Bire bir aynisini yasadim kuzum ilk 9 ay hiç gebelik yoktu sonra hamile kaldım gelişmeyen gebelik bulunduğum şehrin en iyi doktoru düşmez dedi ama Allah'ın izniyle düştü aldırmam diyodum çünkü sonra 3 ay falan geçti yine hamileydim buda dış gebelikmis patladi beni zehirliyodu acil sezeryan oldum doktor 2 yıl gebelik istemiyorum dedi korunacaksın dedi bİ mutted korundum sonra bı yıl geçmeden oğluma hamile kaldım hiç bişey yapmadım kendiliğinden oldu hatta supriz oldu şimdi 5 yaşında hiç sıkıntı etme biz ne yaparsak yapalım boş şuan 3 bebeğime hamileyim 19 aylık bide kızım var onların bı gülüşü o 3 yıl bebeğimin olmadigi yılları silip atiyo zihninden rabbim en kısa zamanda sanada isteyen herkese de nasip etsin dedim gibi kafayı çok takma Allah muhafaza dış gebelik tekrar edebilir ye ic çocuk yapmak için uğraş ama kafana takma kuzum

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle stresten uzak dur, folik asit kullanmaya başla, eşinle günaşırı ilişkiye gir, ilişkiden hemen sonra ağaya kalkma 15-20 dakika uzan, Allah'ın izniyle inşallah seninde bebişin olur Rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻
Ah ben ilk 9 ay neler yaptım ayaklarımı havaya diktim yarım saat kalkmadım 😄 rabbim dilerse oluyo yoksa yok anam sabaha kadar yatsanda boş 🤭 ben şimdi gülüyorum o hallerine bu güzel kardesimde en yakın zamanda güler inşallah 🤲🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ah ben ilk 9 ay neler yaptım ayaklarımı havaya diktim yarım saat kalkmadım 😄 rabbim dilerse oluyo yoksa yok anam sabaha kadar yatsanda boş 🤭 ben şimdi gülüyorum o hallerine bu güzel kardesimde en yakın zamanda güler inşallah 🤲🙏
Stres en önemli etken kuzum ben 6 ay denedim en son salıverdim hiç düşünmedim Rabbim nasip etti lakin diğerleri doktorun bana dedikleri folik asit olsun gün aşırı ilişkiye girmek olsun. Folik asit çocuğun sağlıklı tutunmasını sağlıyor, günaşırı ilişkiye girmek yumurtlama dönemini tutturuyor ve erkekte sperm kalitesini ve sayısını artırıyor, hemen ayağa kalkmamak spermin yumurtaya rahatlıkla gitmesini sağlıyor

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Stres en önemli etken kuzum ben 6 ay denedim en son salıverdim hiç düşünmedim Rabbim nasip etti lakin diğerleri doktorun bana dedikleri folik asit olsun gün aşırı ilişkiye girmek olsun. Folik asit çocuğun sağlıklı tutunmasını sağlıyor, günaşırı ilişkiye girmek yumurtlama dönemini tutturuyor ve erkekte sperm kalitesini ve sayısını artırıyor, hemen ayağa kalkmamak spermin yumurtaya rahatlıkla gitmesini sağlıyor
Yok kuzum doğru dediklerin ben o hallerim geldi aklıma ona güldüm tabiki stres yüzümden dış gebelik oluyo zaten hamilemiyim dürtüsü ile dış gebelik oluyo piskolij yani

Tüm sayfalar yüklendi.