Sorum var Bir oğlum var 2 yaşında nasipse 2.ci yolda biliyorsunuz kızlar ben ikisininde aynı sevicem elimden geleni yapicam🥺😔duygusallaştım kusura bakmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Bir oğlum var 2 yaşında nasipse 2.ci yolda biliyorsunuz kızlar ben ikisininde aynı sevicem elimden geleni yapicam🥺😔duygusallaştım kusura bakmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 789 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir oğlum var 2 yaşında nasipse 2.ci yolda biliyorsunuz kızlar ben ikisininde aynı sevicem elimden geleni yapicam🥺😔duygusallaştım kusura bakmayın
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canımmmm benim ya kıyamam ben sana🥺
Yigenim doğdu teyze oldum bugün yanındaydım hep oğlum beni kıskandı yigenimi sevdikçe geliyor elimi tutuyor anne kalk diyor bebek bebek uyuyor diyor gösteriyor masumlasti masum masum bakmalar kıskandı beni kuzeninden bide kardeşi olunca nolcak tuhaf oldum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yigenim doğdu teyze oldum bugün yanındaydım hep oğlum beni kıskandı yigenimi sevdikçe geliyor elimi tutuyor anne kalk diyor bebek bebek uyuyor diyor gösteriyor masumlasti masum masum bakmalar kıskandı beni kuzeninden bide kardeşi olunca nolcak tuhaf oldum
Aşkım sen hormanlardan dolayı çok duygusalastin demetim Allah'ın izniyle herşey güzel olcak🤗🤲😍🥰

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik çok duygusallaştırıyor insanı yaa bende de durum aynı 🙈 oğlun kaç yaşında, küçük mü daha?

Tüm sayfalar yüklendi.