Bir sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan Bir sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir sorum olucak
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acaba gaz ilacı doğduktan sonra ne zaman kullanılmalı bide illa sancısı oluncamı verilmeli

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Her bebek atnı olmaz ki canım bekle bi dogsub hayırlısıyla. Belki kimyom falan demler içirirsin gerek kalmaz damla falan tarzı ilaçlara.
Haklısın canım bende öyle düşündüm çok sağol
Her bebek atnı olmaz ki canım bekle bi dogsub hayırlısıyla. Belki kimyom falan demler içirirsin gerek kalmaz damla falan tarzı ilaçlara.
Evet haklısın tatlım teşekkürlee
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde çoğu gazlı oluyor zaten canım duruma göre başlarsın biogai gaz ilaci tavsiye ederim
Bende onu deneyim bakalım tatlım teşekkürlee

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Emzirmeden yarim saat öncesi ver canım bebeğe inşaallah geçer
Ben kaç gündür emzirdikten sonra veriyordum etkisi yoktu hiç sabaha kadar ağlıyordu ama sen dün dedinya emzirmeden yarım saat önce ver gerçekten faydasını gördüm sabaha kadar mışıl mışıl uyudu gazını çok güzel çıkardi maşallah çok teşekkür ederim gerçekten çok içten teşekkürler Allah razı olsun sizler sayesinde çok şey öğreniyorum burda 💕💕💕❣️❣️❣️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ben kaç gündür emzirdikten sonra veriyordum etkisi yoktu hiç sabaha kadar ağlıyordu ama sen dün dedinya emzirmeden yarım saat önce ver gerçekten faydasını gördüm sabaha kadar mışıl mışıl uyudu gazını çok güzel çıkardi maşallah çok teşekkür ederim gerçekten çok içten teşekkürler Allah razı olsun sizler sayesinde çok şey öğreniyorum burda 💕💕💕❣️❣️❣️
Ne mutlu canım benim çok sevindim bebişler rahat etsinler 🤍 sendende Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar