Bir süt meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bir süt meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,809 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bir süt meselesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sanki benim sütüm geliyor arada ya🤦‍♀️😅 göğsümün ucu kenarı falan hep kabuk tutuyor biliyorum dokunmamak lazım ama kızmayın midem bulanıyor 🥴

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sanki benim sütüm geliyor arada ya🤦‍♀️😅 göğsümün ucu kenarı falan hep kabuk tutuyor biliyorum dokunmamak lazım ama kızmayın midem bulanıyor 🥴
Göğsünün oluk gibi yerleri ve çevresinde ama ucunun beyaz birşeyler olur ve onları temizlemek gerekiyor göğsün tıkanmasın diye ben hep temizledim ilk çocuğuma hamileyken ikinci hamileliğim ve yine yapıyorum hiç sorun olmadı ve sütüm çok güzel gelmişti

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Göğsünün oluk gibi yerleri ve çevresinde ama ucunun beyaz birşeyler olur ve onları temizlemek gerekiyor göğsün tıkanmasın diye ben hep temizledim ilk çocuğuma hamileyken ikinci hamileliğim ve yine yapıyorum hiç sorun olmadı ve sütüm çok güzel gelmişti
Ya dokunma derler doğuma kadar doğumu tetikliyormuş sanırım benimde midem kaldırmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurum çok şükür geliyor be güzel krem sür hassasca kurumaz
Krem aklıma gelmedi canım ya doğru dedin

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ya dokunma derler doğuma kadar doğumu tetikliyormuş sanırım benimde midem kaldırmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Krem aklıma gelmedi canım ya doğru dedin
Yok ya ne tetikliycek ne alakası var ona bakarsan doktor ve bir çok kişi temizle tıkanmasın diyor hayret ben bi kötü yanını görmedim açıkcası

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya ne tetikliycek ne alakası var ona bakarsan doktor ve bir çok kişi temizle tıkanmasın diyor hayret ben bi kötü yanını görmedim açıkcası
Bilmiyorum inan dediğim gibi dokunma falan dedikleri için hep aklımda öyle kalmış neyse bende sizin gibi yapayım o zaman teşekkürler canım 🙏

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Göğüs ucu kremi ne başla doğumdan sonra ağrı sızı olmuyor ilkinde çok çekmiştim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar