Bitki çayı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bitki çayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,525 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bitki çayı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cicejjkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bugün biraz boğazım ağrıyor hafiften burun akıntısı başlayacak sanırım önünü almak istiyorum nane limon tüketiliyor muydu gebelikte veya deneyip etkili olan yapabileceğim bir tarif var mı hanımlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az önce de ılık ballı süt içtim

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün biraz boğazım ağrıyor hafiften burun akıntısı başlayacak sanırım önünü almak istiyorum nane limon tüketiliyor muydu gebelikte veya deneyip etkili olan yapabileceğim bir tarif var mı hanımlar

İcebilirsiniz, aşırıya kacilmadigi sürece bı zarari yok . Ben ıhlamur içmiştim doktorum bı fincandan fazla icmedigin sürece sorun olmaz demişti

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Nane limon ic tereyağını erit balla karistir macun kıvamına getir ballı süt içine biraz karabiber ekliye bilirsin eğer karabiberle alerjin yoksa terini akit terin üzerinde kurumasın hiç burnun aktıkça çekme hep dışarı akit baş ağrısı olmasın şuan aklıma gelenler bunlar canm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nane limon ic tereyağını erit balla karistir macun kıvamına getir ballı süt içine biraz karabiber ekliye bilirsin eğer karabiberle alerjin yoksa terini akit terin üzerinde kurumasın hiç burnun aktıkça çekme hep dışarı akit baş ağrısı olmasın şuan aklıma gelenler bunlar canm
Teşekkürler canım deneyim bende nane limondan emin olamadım birşey olur mu diye ya daha yeni atlattım inşallah tekrar etmez çok ağır geçiriyorum ilaç alamamak mahfediyor ayrıca

İcebilirsiniz, aşırıya kacilmadigi sürece bı zarari yok . Ben ıhlamur içmiştim doktorum bı fincandan fazla icmedigin sürece sorun olmaz demişti
Bende bir bardak yatmadan yapıp içeyim o zaman canım çok sağol

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım deneyim bende nane limondan emin olamadım birşey olur mu diye ya daha yeni atlattım inşallah tekrar etmez çok ağır geçiriyorum ilaç alamamak mahfediyor ayrıca

Bende bir bardak yatmadan yapıp içeyim o zaman canım çok sağol
Rica ederim canım geçmiş olsun

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun canım gebelikte en sıkıcı durum ıhlamur iç içine zencefil koy azıcık da limon ve terlemeye bak ne kadar terlersen o kadar çabuk atarsın terledikten sonra ılık duşa gir iyi gelir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım gebelikte en sıkıcı durum ıhlamur iç içine zencefil koy azıcık da limon ve terlemeye bak ne kadar terlersen o kadar çabuk atarsın terledikten sonra ılık duşa gir iyi gelir
Gerçekten öyle elden birşey de gelmiyor şifayı kaparsak yandık çok sağol canım zencefil yok ama ıhlamur limon falan biraz içeyim yatmadan

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun cnm internette baktım nane limon içebilirmişsin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Terlemeyi unutma canım o çok önemli tekrar geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah☺
Aklımda canım en büyük umudum o zaten geçende öyle rahatlamıştım inşallah bundada başlamadan önünü keserim Allah razı olsun 🤲🤲😇

Geçmiş olsun cnm internette baktım nane limon içebilirmişsin
Sağol canım uyumadan içeceğim inşallah 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.