Bitmeyen lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zehraaaa tarafından oluşturulan Bitmeyen lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bitmeyen lekelenme
Konbuyu başlatan Zehraaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipekdilan123

Zehraaaa

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba . Bugün 8haftalık olduk ama 6+5 de başlayıp hala devam eden lekelenmerım var progestan kullanıyorum ve haftada bır ıgne vuruluyorum hala gecmedı. Böyle olup sonrasında gecen var mı

Zehraaaa

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım canım şuan 22 haftadayim ama Hala bazen olabiliyor
Pekı neden oluyormus canım doktor bır sey dedı mı sureklı doktora da gıtsem bır sey yapmıyor ıgne ılac kullanıp bekleyecegız dıyor herhangi bır sebep yok ama dusukten olabılır dıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canm
Çok saol canım . İlk hamılelıgım günlerim korkarak gecıyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Pekı neden oluyormus canım doktor bır sey dedı mı sureklı doktora da gıtsem bır sey yapmıyor ıgne ılac kullanıp bekleyecegız dıyor herhangi bır sebep yok ama dusukten olabılır dıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok saol canım . İlk hamılelıgım günlerim korkarak gecıyor
Allah büyük canm inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canm

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba . Bugün 8haftalık olduk ama 6+5 de başlayıp hala devam eden lekelenmerım var progestan kullanıyorum ve haftada bır ıgne vuruluyorum hala gecmedı. Böyle olup sonrasında gecen var mı
Malesef bendede aynı sorun 14 haftalıkken basladi 17+5 oldum hala devam ayni ilaçları bende kullanıyorum ve hep lekem var haftaya kontrolüm var baklm bende korkuyorum ilk hamileliğim😌

Zehraaaa

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bendede aynı sorun 14 haftalıkken basladi 17+5 oldum hala devam ayni ilaçları bende kullanıyorum ve hep lekem var haftaya kontrolüm var baklm bende korkuyorum ilk hamileliğim😌
Pekı bır sey soracağım ama ben lekelenmem başladığımdan berı yıkanmaya korkar oldum onu nasıl yapıyorsunuz yanı su sıcak mı soguk mu oluyor ? İnşallah güzel haberler verır doktorunuz 😇

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Pekı bır sey soracağım ama ben lekelenmem başladığımdan berı yıkanmaya korkar oldum onu nasıl yapıyorsunuz yanı su sıcak mı soguk mu oluyor ? İnşallah güzel haberler verır doktorunuz 😇
Seni çok iyi anlıyorum cunku bu korkuyu bende yasiyorum ben ılık suyla yikaniyorum ama hergun geçmiyorum dusa felan cunku kanamaya tekrarlar diye korkuyorum🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar