Sorum var Biyopsi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SedaOmer tarafından oluşturulan Biyopsi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biyopsi
Konbuyu başlatan SedaOmer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler anneler rahim ağzından biyopsi yaptıran oldumu acaba.
Canim ben olmuştum düşük sonrası kanamam durmuyordu ama doktor yanlış ilaç verdiği için durmamıştı spekulum diye bi alet rahime sökülüyor ve ince üzün bi çubukla örnek alınıyor seni korkutmak gibi olmasın benim ki çok acımıştı ama benim vajinamus gecmişliğim var oyuzden de ağrım oldu

SedaOmer

Kayıtlı Üye
rank
Korkulacak bişey yok canım cımbız gibi bı iğne var onun ucu açılıp kapanıyor onunla ufacık bı parca aliyolar ağrıyı hissediyorsun da çok deil Allah şifa versin inşallah 🤲
Allah razı olsun çok teşekkür ederim korkuyorum biraz da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben olmuştum düşük sonrası kanamam durmuyordu ama doktor yanlış ilaç verdiği için durmamıştı spekulum diye bi alet rahime sökülüyor ve ince üzün bi çubukla örnek alınıyor seni korkutmak gibi olmasın benim ki çok acımıştı ama benim vajinamus gecmişliğim var oyuzden de ağrım oldu
Benim haberim yokken smear alındı sadece tekik dediler ama test almışlar şimdilik dediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar