Biz artık havuç olduk 🥰 21.haftada vitaminler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Biz artık havuç olduk 🥰 21.haftada vitaminler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Biz artık havuç olduk 🥰 21.haftada vitaminler
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kozlar 21.haftadayım ve hala vitamin kullanamıyorum kustuğum için ama değerlerim çok iyi ve bebişimde öyle sizler bu dönemde hangi ilaçları kullanıyorsunuz ? Tetenoz aşımızı da olduk ama kol ağrısı ne zaman geçer şuan 3.gündeyim 🤔
Maşallah kuzum benim tetanoz ağrısı 2 hafta sürmüştü 😔. Vitamin olarak tek ferrasanol ve devit 3 kullanıyordum canım ekstra bir şey kullanmadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum benim tetanoz ağrısı 2 hafta sürmüştü 😔. Vitamin olarak tek ferrasanol ve devit 3 kullanıyordum canım ekstra bir şey kullanmadım
Bende bulantıdan vitamin kullanamamıştım. Gebeligim boyunca dvit bile düzenli kullanmadım. Çok şükür bende bebeğimde iyiydik ama herkeste bir olmayabilir kan değerlerine bakılıp kullanılması gerekiyor aslında

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kozlar 21.haftadayım ve hala vitamin kullanamıyorum kustuğum için ama değerlerim çok iyi ve bebişimde öyle sizler bu dönemde hangi ilaçları kullanıyorsunuz ? Tetenoz aşımızı da olduk ama kol ağrısı ne zaman geçer şuan 3.gündeyim 🤔
O tetanoz aşısı cidden ağrısı uzun sürüyor baya şuan kaç gün sürdü hatırlamıyorum ama bir haftayı gecikti onu biliyorum ☺️ ben şuana dek decavit monovit ve Ferro sanol kullanıyorum ☺️ inşallah biran evvel kullanmaya başlayabilirsin vitaminleri

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum şahsen bende kustuğum için vitaminleri düzensiz kullanıyorum. Kullanmaya çalıştığım ilaçlar Kalsiyum, magnezyum, decavit, d vitamini, kan ilacı, mide ilacı. Tetanoz aşısına gelince benim kol ağrım 5 günde geçti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum genelde 3 güne geçer kol ağrısı
Ben feramat hap ve monovit damla kullanıyorum

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Prenatal life kullanyodum.basindan beri smdi degsti vifolic kullanyorum ve coladand3 vitamn damlasi kan ilaci

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar