Sorum var Biz eve taburcu olduk teyzeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Biz eve taburcu olduk teyzeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biz eve taburcu olduk teyzeler
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Ay duyunca cok sevindim ☺️ Rabbim bi daha ayrilik gostermesin, gözünüz aydın ☺️ simdi bolca öp, kokla, sev, kucagindan hic dusurme ☺️ Birak isleri, bütün işin bebegin olsun ☺️ ayri oldugun gunlerin kat ve kat fazlasiyla acisini cikar ☺️
Çok teşekkür ederim cnm öyle yaptım dünden beri elini bişey sürmedim başında oturmuş yemek yemiyi bile unutum
Çok sevindim canım sağlıkla büyüsün dua et bana da bende kavuşayım artık😍
İnşallah sağ salim alırsın kucagina

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim cnm öyle yaptım dünden beri elini bişey sürmedim başında oturmuş yemek yemiyi bile unutum

İnşallah sağ salim alırsın kucagina
Yemek yemeyi unutma ☺️ artik yedigin yemekler senin icin degil bebegin icin ☺️ emziriyorsan süt olmasi icin, emzirmiyorsan da daha güçlü olup kosturabilmen icin yemen şart 🙃 ben 5 aydir elimi hicbirseye surmeden bebegimle vakit geciriyorum, yurumeye baslayinca zaten devamli yanimda olamayacak 😍

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Gözun aydin canim bnim
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gozun aydin guzelim
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gozun aydin guzelim
Teşekkürler canım
Yemek yemeyi unutma ☺️ artik yedigin yemekler senin icin degil bebegin icin ☺️ emziriyorsan süt olmasi icin, emzirmiyorsan da daha güçlü olup kosturabilmen icin yemen şart 🙃 ben 5 aydir elimi hicbirseye surmeden bebegimle vakit geciriyorum, yurumeye baslayinca zaten devamli yanimda olamayacak 😍
Öyle şimdi eşim kahvaltı hazırlamış ve dün gece bişey yemedim hatırladım heycanda bundan sonra dikkat edecem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar