Böbrekleri olmadan bebek anne karnında yaşar mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselmina tarafından oluşturulan Böbrekleri olmadan bebek anne karnında yaşar mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 634 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böbrekleri olmadan bebek anne karnında yaşar mı
Konbuyu başlatan Aselmina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İkiz hamileyim bebeğimin birinin böbrekleri yok yaşamaz olur diyorlar perinatoloji takibe aldı her gittiğimde aynı şeyi söylüyorlar ve bebeğin suyu az olduğu için detaylı ultrasonda yapamıyorlar kafam çok karışık başka hastaneye de gidemedim böyle bir şey yaşayan var mı
Öncelikle geçmiş olsun kuzum . Benim teyzem Aralık ayinda doğum yaptı doktorlar bebeğin ayakları çarpık ayak dedi böbreği yok beyninde sıkıntı var bu çocuk doğuma kadar vefatr dediler yada doğduktan sonra vefat eder dediler. Aralik ayında doğdu şükür şuan 4 aylık Allaha şükür hiç bir sıkıntısı yok ne ayağında ne beyninde nede böbreğinde. Bence başka doktora da gözük kuzum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun kuzum . Benim teyzem Aralık ayinda doğum yaptı doktorlar bebeğin ayakları çarpık ayak dedi böbreği yok beyninde sıkıntı var bu çocuk doğuma kadar vefatr dediler yada doğduktan sonra vefat eder dediler. Aralik ayında doğdu şükür şuan 4 aylık Allaha şükür hiç bir sıkıntısı yok ne ayağında ne beyninde nede böbreğinde. Bence başka doktora da gözük kuzum
Çok sağol cnm bana da doğumda ölür kesin diyorlar anne karnında da olur dediler ama 31 hafta olduk çok şükür yaşıyor bana bir umut oldun çok teşekkür ederim Allahım inşallah benim bebeğimi de verir sağlıklı bir şekilde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sağol cnm bana da doğumda ölür kesin diyorlar anne karnında da olur dediler ama 31 hafta olduk çok şükür yaşıyor bana bir umut oldun çok teşekkür ederim Allahım inşallah benim bebeğimi de verir sağlıklı bir şekilde
Rica ederim kuzum Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmez inslahh iki meleğini de sağ salim alırsın kucağına 🤲🏻❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İkiz hamileyim bebeğimin birinin böbrekleri yok yaşamaz olur diyorlar perinatoloji takibe aldı her gittiğimde aynı şeyi söylüyorlar ve bebeğin suyu az olduğu için detaylı ultrasonda yapamıyorlar kafam çok karışık başka hastaneye de gidemedim böyle bir şey yaşayan var mı
Çok geçmiş olsun canm başka Dr görün derim inşallah sağ salim kucağına alırsın

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Rabbi. Acil şifa versin Allah büyük sen rabbimize tevekkül et hersey güzel olur kendini üzme

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Cok kecmis olsun canim

Başka doktora da görün canım inşallah bebeğin çok sağlıklıdır bişeyi yoktur❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım inşallah iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar