Bronşit🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bronşit🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bronşit🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bende kızım bronşite çevirmesin diye her tıkandığında evde buhar veriyorum yada sürekli burnunu fizyolojikle temizliyorum sende öyle yap canım burnu açık olsun ciğerlerine inmesin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bende kızım bronşite çevirmesin diye her tıkandığında evde buhar veriyorum yada sürekli burnunu fizyolojikle temizliyorum sende öyle yap canım burnu açık olsun ciğerlerine inmesin
Hastanedeyim sürekli hava veriyorlar ama burnunu açmıyorum hemşireye sorsam açar mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsub kuzum rabbim miniğe şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻
Ayşem ya insaAllah geçer sürekli hava veriyorlar amin ALLAH razi olsun

Çok geçmiş olsun canım. Allah şifasını versin inşallah 🤲🤲
Amin canim sürekli hava veriyorlar geçermi birnositu

Ay tabikii kuzum benim kiyamamm geçmiş olsun ya acil.sifalar paşaya inşallah 💞
Amim ALLAH razi olsun canim yan ben anlamiyorum şimdiki çocukların çektiği

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
O hava ciğerlerindeki balgam vs artık ne varsa yumuşatıyor işte canım ben evde hep kızımı kaynar suyla yıkıyorum zaten hemen burnu akıyor serum fizyolojikle günde iki üç kere temizliyorum rahatlıyor kuzum Allah'a şükür bronşite çevirmeden iki günde atlattım bide bronşit oldumu hemen tekrar eder en ufak şeyde canım dikkat et🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ah ah sen mi bn mi ? Bizimki erken doğdu o sorun doğdu vitamin eksikliği su bu ilaç kullnyrz kalçaya gttik o sorunlu dedi Ay Allah yavrularımızın da bizimde yardımcımız olsun kuzum 🥺
Hastanedeyim sürekli hava veriyorlar ama burnunu açmıyorum hemşireye sorsam açar mi

Ayşem ya insaAllah geçer sürekli hava veriyorlar amin ALLAH razi olsun

Amin canim sürekli hava veriyorlar geçermi birnositu

Amim ALLAH razi olsun canim yan ben anlamiyorum şimdiki çocukların çektiği

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah sen mi bn mi ? Bizimki erken doğdu o sorun doğdu vitamin eksikliği su bu ilaç kullnyrz kalçaya gttik o sorunlu dedi Ay Allah yavrularımızın da bizimde yardımcımız olsun kuzum 🥺
Amin canim ya😪🤲🏻

C
O hava ciğerlerindeki balgam vs artık ne varsa yumuşatıyor işte canım ben evde hep kızımı kaynar suyla yıkıyorum zaten hemen burnu akıyor serum fizyolojikle günde iki üç kere temizliyorum rahatlıyor kuzum Allah'a şükür bronşite çevirmeden iki günde atlattım bide bronşit oldumu hemen tekrar eder en ufak şeyde canım dikkat et🙏🏻
Canim bende cok burnunu açıyordum gun de 4 5 defa ama fayda etmedi bronşite çevirdi 😪

Cojk geçmiş olsun canım benim yaa ne sikayeti vardı
Canim kuru öksürüğü vardi doktara getirdik bronşit olmuş malesef 😔

M
Mesela nelere dikkat etmem lazim tekrar etmemesi için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar