Sorum var Bsey sorucam kzlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrubatu tarafından oluşturulan Bsey sorucam kzlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bsey sorucam kzlar
Konbuyu başlatan Ebrubatu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ilk haftalarda daha keseyken bebek gerideydi benim kendi adet tarihm 13 mays doktorda bunu gec döllenme olmusdur diye 25 mayısa cekdi şuan 25-mayısla uyumlu olarak devam ediyorum.yani benim kafam karşti ben kendi adet tarihmden de hesap edeym yoksa doktorn mu kafam karisyo
Kuzum doktorun bebeğin ultrasondaki gelişimine göre söylüyor ama sana her zaman son adet tarihini sorarlar

Fatma Taş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk haftalarda daha keseyken bebek gerideydi benim kendi adet tarihm 13 mays doktorda bunu gec döllenme olmusdur diye 25 mayısa cekdi şuan 25-mayısla uyumlu olarak devam ediyorum.yani benim kafam karşti ben kendi adet tarihmden de hesap edeym yoksa doktorn mu kafam ka
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde aynisi oldu kafanı karistiracak durum yok 25 olan doğru canim strese girme onu da düşünme doktor ne dediyse o benmde normlde 3 Ocak 14 Ocak olarak girildi şuan 37+5 günlük hamileyim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk haftalarda daha keseyken bebek gerideydi benim kendi adet tarihm 13 mays doktorda bunu gec döllenme olmusdur diye 25 mayısa cekdi şuan 25-mayısla uyumlu olarak devam ediyorum.yani benim kafam karşti ben kendi adet tarihmden de hesap edeym yoksa doktorn mu kafam karisyo
Ultrason da çıkıyor zaten ama adet tarihine göre hesaplanıyor normalde geç döllenmede olsa büyüdükçe adet tarihiyle uyumlu oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar