Bu gün kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Bu gün kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,423 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu gün kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kibar

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür bebişimin kalp atışlarını duyduk çok mutluyum Dr kan sulandirici yazdım benim 5 ay önce 31 haftalık bebegimin kalbi durmusdu kordonundan beslenmemis o yüzden yazdı kan sulandirici iğne ve bana dedi kendin vurabilirsin çok kolay dedi kullanan varmı aranızda kendiniz vurdunuzmu ve nasıl vurdunuz şimdiden cevaplar için çok tsklerr
Canm inşallah sağ Salim kucağına alırsın ben 4aylik olana kadar göbeğime yaptım 4aydan sonra bacağıma yapıyorum eşim arada bir koluma yapıyor şuan 33+5 haftalık olduk

Elif2134

Kayıtlı Üye
rank
Bana göbeğinden 3 parmak asadan vur dedi Dr ama ben yanlış yere vururum diye korkuyorum eşime söyledim oda her gün aile hekimine götürüp getirmek canm inşallah sağ salim kucagima alirim 🤲❤️
Canım korkulacak bişey yok ben saglıkcıyım göbek deliğinden 3 parmak aşagı yapabilirsin sagına solunada olur orda damar yok o yuzden korkma igne cok ınce zaten direk ilaç bitince enjektör pistonu kendiliğinden atıo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar