Bu sefer sorum kundak kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bu sefer sorum kundak kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu sefer sorum kundak kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 4ay9gunluk ben hala kundak yapıyorum acaba dıgru mu yanlıs mı bılemedım ya kundak yapmasam uzun süre uyumuyo kundak yapıyorum daha uzun uyuyor ama nasıl alıstırmam lazım kundaksız uyutmaya vede uzun uyuması ıcın ben mesela kundagı yapıyorum bıde kolunu esarp ile bağlıyorum gece yapıyorum gunduz sadece kundak yaparım esarp baglamam aslında birde korkuyorum gece kundak yapmamasam ne bılım battaniyesi agzına falan gelır gormem Allah korusun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlum 4ay9gunluk ben hala kundak yapıyorum acaba dıgru mu yanlıs mı bılemedım ya kundak yapmasam uzun süre uyumuyo kundak yapıyorum daha uzun uyuyor ama nasıl alıstırmam lazım kundaksız uyutmaya vede uzun uyuması ıcın ben mesela kundagı yapıyorum bıde kolunu esarp ile bağlıyorum gece yapıyorum gunduz sadece kundak yaparım esarp baglamam aslında birde korkuyorum gece kundak yapmamasam ne bılım battaniyesi agzına falan gelır gormem Allah korusun
Kuzum benim oğlumda 4 ay 9 günlük bende hala kundak yapıyorum kış bitesiye kadar da kundak yapmaya devam etmeyi düşünüyorum zaten havalar soğuk üstünü de açamıyor en azından böyle hem de rahat uyuyor

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim oğlumda 4 ay 9 günlük bende hala kundak yapıyorum kış bitesiye kadar da kundak yapmaya devam etmeyi düşünüyorum zaten havalar soğuk üstünü de açamıyor en azından böyle hem de rahat uyuyor
Peki sende kundakladıktan sonra esarp ile mı baglıyorsun bu arada aynı gun dogum etmıs sız galıba senınle ☺️🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar