Bu siteyi bilen varmı kızlar🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Bu siteyi bilen varmı kızlar🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,693 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bu siteyi bilen varmı kızlar🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Elif54

Kayıtlı Üye
rank
Kız kuzum kizimdayken bizde haci seriften yaptirmistik tadi cok guzel cok kaliteli ama fiyatlari cok yukseltmis ya 70 tanesi 200 küsür falan diyodu bakalim hic bulamazsam ordan yaptıracaz mecbur🤷‍♀️
Bende kızımdayken oradan yaptırmıştım bu hamileliğimde daha yaptırmadım fiyatları fddipin gibi ucmus

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canlar cikolata yaptirmak icin bu siteyi buldum fiyatlar uygun cikolatalar guzel gorunuyor ama burdan hic alisveris yapmadım bilen varmi bu siteyi acaba cikolatanin tadi falan nasil guvenilir bi site mi bilemedim vala ya 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu siteye bi bakın derim kizlar yok yok hediyelikten cikolataya magnetten taki yastığına ne ararsan var
Şekerci sokağını öneriyorlar bende son hafta oradan yaptıracağım inşallah makrome anahtarlık balon magnetli açacak birde nazar duali pleksi yaptırdım ☺️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Şekerci sokağını öneriyorlar bende son hafta oradan yaptıracağım inşallah makrome anahtarlık balon magnetli açacak birde nazar duali pleksi yaptırdım ☺️
Ohhhh💃💃😂 bende balon magnet yaptırdım kuzum şekerci sokagindan akide seker yaptiracam ama cikolata kaldi bakalim onu da ayarlicam🤔

Bende kızımdayken oradan yaptırmıştım bu hamileliğimde daha yaptırmadım fiyatları fddipin gibi ucmus
Evet kuzum ya baya zam yapmışlar bana 100 tane falan lazim oda en kotu 300 tl Allah sonumuzu hayir etsin🤣🤣

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar cikolata yaptirmak icin bu siteyi buldum fiyatlar uygun cikolatalar guzel gorunuyor ama burdan hic alisveris yapmadım bilen varmi bu siteyi acaba cikolatanin tadi falan nasil guvenilir bi site mi bilemedim vala ya 🤔

Bu siteye bi bakın derim kizlar yok yok hediyelikten cikolataya magnetten taki yastığına ne ararsan var
Ben hiç öyle şeyler yaptırmadım ikizlerimde fln da yanı bundada maddiyat tan dolayı eşim gereksiz buluyor

Tüm sayfalar yüklendi.