Bu stresle yaşayamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Bu stresle yaşayamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,343 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu stresle yaşayamıyorum
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kudo Sedo Ela'M

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
39+4 gunluk hamileyim. ikinci cocugum olcak insallah. ama daha dogmamasi ciddi anlamda psikolojimi bozuo. nisanim geldi adet sancilarina benzer agrilarim da war ama hala bi gelisme olmamasi cok üzücü

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nisan gelip sancılar hafiften basladıysa dogum baslamıstır canım zaten hemen dogum olmuyor 12 13 saat suruyor bu zaman sancıların son anlarda sıklasıyor hastane yakınsa 5 dk da bi sancı gelınce git uzaksa 10 dk takıp et Allah kolaylıkla saglıkla kucagına almayı nasip etsin dogum Yapınca bizi de bilgılendırsen cok iyi olur 🤲🤗

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Nisan gelip sancılar hafiften basladıysa dogum baslamıstır canım zaten hemen dogum olmuyor 12 13 saat suruyor bu zaman sancıların son anlarda sıklasıyor hastane yakınsa 5 dk da bi sancı gelınce git uzaksa 10 dk takıp et Allah kolaylıkla saglıkla kucagına almayı nasip etsin dogum Yapınca bizi de bilgılendırsen cok iyi olur 🤲🤗
iste sorun da bu zaten. ben bunlari günlerdir yasiyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nısan degıldır o o zaman canım acılma baslayınca nısan geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Catı muaynesı olduysan o yuzden leke tarzı akıntı geliyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bılemedım sımdı canım Allah yardımcın olsun ınsallah gelır sancın da yaparsın dogum sunı sancıya gerek kalmadan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar