Bu su mu kızlar resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bu su mu kızlar resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,599 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bu su mu kızlar resimli
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Kaç gündür agrı ve batma oluyordu hatta buraya da yazmıstım kızlar sabah kalktım lavaboya tam yürüyecekken bacaklarmın arasından sızdı tutamadım gecede bel ve karın ağrım olmustu uyuyamamıstım yani kacırma olsa bu kadar kaçar mı

Ekli dosyalar

• E2043C55-21E7-4302-BE9C-E19FFDD75A68.jpeg
    E2043C55-21E7-4302-BE9C-E19FFDD75A68.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 234

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür agrı ve batma oluyordu hatta buraya da yazmıstım kızlar sabah kalktım lavaboya tam yürüyecekken bacaklarmın arasından sızdı tutamadım gecede bel ve karın ağrım olmustu uyuyamamıstım yani kacırma olsa bu kadar kaçar mı
Kuzum benden daha önce hiç su gelmedi bilgim yok ama son aylarındaysan bir doktoruna danış derim riske atma bence hayırlısı olsun kuzum💕

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimde son haftalarda olmuştu tutamadım birden boşaldi iç çamaşırım ve ta tenim de hisstedim gittim hemen sorun yok dedi hereey normal bebek döndüğü için baskı yapmıştır dedi ama yinede sen Bi görün geçmiş olsun canım

Kuzum benden daha önce hiç su gelmedi bilgim yok ama son aylarındaysan bir doktoruna danış derim riske atma bence hayırlısı olsun kuzum💕
Dr sekreteri akıntı olabilir dedi ama böyle sıvı bir akıntı ve bacaklardan sızan akıntı olur mu
Takipte kal dedi ama anlayamam da ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benimde son haftalarda olmuştu tutamadım birden boşaldi iç çamaşırım ve ta tenim de hisstedim gittim hemen sorun yok dedi hereey normal bebek döndüğü için baskı yapmıştır dedi ama yinede sen Bi görün geçmiş olsun canım
Allah razı olsun canım cok sağol

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım istersen bir acil e git sağlıkla gelsin bebeğin inşallah sağ Salim kucağına alırsın yavrunu 🌹🤗🥰

Hayırlısı olsun canım istersen bir acil e git sağlıkla gelsin bebeğin inşallah sağ Salim kucağına alırsın yavrunu 🌹🤗🥰
Amin canım insallah suan arada hafif agrılar oluyor dr sekreterine yazdım akıntıdır o dedi takipte kal dedi ama böyle sıvı akıntı olur mu bilemedim
Takipteyim bi az az gelme hisse oluyor bakıyorum kuruyla ıslak arasında emin olamıyorum

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım insallah suan arada hafif agrılar oluyor dr sekreterine yazdım akıntıdır o dedi takipte kal dedi ama böyle sıvı akıntı olur mu bilemedim
Takipteyim bi az az gelme hisse oluyor bakıyorum kuruyla ıslak arasında emin olamıyorum
Stres yapma kuzum kaç haftalıktin bebis hareket ettikçe de su gibi akıntı gelir tatlım ama çok dikkat et leke flsn olursa hemen git agrinds çok olursa git bekletme ne olur ne olmaz kuzum için rahat eder hemi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ben doğuma alınmasan önce 2 kez başına geldi ve gelmedh önce aşırı bel ağrısı olmuştu böyle belimden karnıms doğru sancı giriyordu o anda 1 hafta ara ile suyun gelmişti ilk geldiğinde aynı böyle olmuştu ve resmen bacağım üstümdeki eşofman bile ıslanmıştı hastaneye gitmiştim doktor bebeğin suyunun sınırda olduğunu söylemişti oysa 2 gün önce suyu vs şyşydi doktora bu olayı anlatınca o zaman suyun grlmiş dedi ve su testi yaptı cidden geliyordu haftam küçük ve bebek iyi diye gönderdi bir daha olursa gel demişti 1 kere daha olunca gittim suyun sınırın sahada altına düştüğünü öğrenmiştim zatn sonra doğuma alındım biliyorsun bebeğin haraketini takip et canım ve doktora görünmeni tavsiye ederim geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum idrar filan kaçırmış olabilirmisin çünkü fark edemiyoruz

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Hala geliyormu canım yoksa sadece o tekmi geldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar