Bugün 3. Gün kaka yapmıyor normal mi kızlar 54 günlük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bugün 3. Gün kaka yapmıyor normal mi kızlar 54 günlük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 737 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bugün 3. Gün kaka yapmıyor normal mi kızlar 54 günlük
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sadece anne sütü canım
Hakiki teyzin yağla karın bölgesine masj yap cnm bide kulak cuguna köy zeytin yağı poposuna sur cnm yapar kakasını sadece anne sütümu yoksa mamada veriyormusun eyer mama veriyorsan 3. 4 damla zeytin yağ ekle cnm çok geçmiş olsun
Anne sütü canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar aradım ebeyi dediğiniz gibi gliserinli fitil verelim dedi ama almadım bi çay kaşığı zeytinyağı verdim bakalım pazara kadar bekleyeceğim yapmazsa alırım diye düşünüyorum.

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Götüreyim mi doktora
İçine sinmiyosa götür canım ama benim oğlumda öyle oldu bı ara 4 gün yapamadı Dokdorumuz normal 10 günü geçerse getir demisdi şimdi üç ayliyiz hergun yapıyo bazen günde iki kere normal yani endişe etme bende aynı olmusdm gerçi insan tedirgin olabiliyo

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İçine sinmiyosa götür canım ama benim oğlumda öyle oldu bı ara 4 gün yapamadı Dokdorumuz normal 10 günü geçerse getir demisdi şimdi üç ayliyiz hergun yapıyo bazen günde iki kere normal yani endişe etme bende aynı olmusdm gerçi insan tedirgin olabiliyo
Sağol canım ıkınması falan yok rahat görünüyor ama bakalım inşallah da olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar