Buğün bebeğimi hissetmedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Frd tarafından oluşturulan Buğün bebeğimi hissetmedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,659 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Buğün bebeğimi hissetmedim
Konbuyu başlatan Frd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Frd

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk oglum da karnım hiç yoktu doktor Bile bazen diyordu git büyüt gel sezaryen oldum oglum 5 kilo dogdu ama bu ikinci gebeligim şimdiden karnım çıkmış sanki 5 aylık beden sizce
Maşallah çok iyiymiş kilosu canım ya benimkiler 3 kilo doğdu 🙄 olabilir her gebelik bir olmuyor vücut değişiyor takılma ona önemli bir durum değil bence bebeğin gelişimi iyi olduktan sonra. Bide başlarda gaz, hazımsızlık vs yüzünden şişkinlikte çok oluyor ondan kaynaklıdır belki

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Çıkokata yedım uzandm yok hareketlenmedı dayanamayıp acıle gittim bakıldı bu haftalarda bazn bebek yapabılıyormus megersem ıcım rahatladı...normlde cok hareket eder bende o yuzden tedırgn olmustum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegm normalde hareketleri cok ıyıdır ama hıssetmeynce tedrgın oldm 1 aydan fazla doktorada gıdemedm acıle gttım gece bu haftalarda. Olabılıyormus ıcım ferahladı🤲😊
Benim üçüncü gebelik ilk iki bebeğim 24haftadan sonra pek harekete bulunmazlar di genelde her uyurlardi ve bende çok tedirgin olurdum ve genelde stresse girdiğiniz zaman yaparlar çok strese mahlum kalınca bir hafta bile kıpırdanma lar çok az olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim üçüncü gebelik ilk iki bebeğim 24haftadan sonra pek harekete bulunmazlar di genelde her uyurlardi ve bende çok tedirgin olurdum ve genelde stresse girdiğiniz zaman yaparlar çok strese mahlum kalınca bir hafta bile kıpırdanma lar çok az olur
Benim de 3. Bebeğim ama tam tersi canım sinir stres olduğum zaman daha bi hareketleniyor bebek oda huzursuz oluyor galiba diye düşünüyorum

Her bebek bir değil tabi farklılık olabilir illaki, benimki bi değişik galiba abileri ne ki bu ne olsun yavrum oda haklı 😂

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
26+3üm dün aksam ve bugün nerdeyse hıc bebegımı hıssetmedım hareket etsede cok hafıf kıpırtılarla bu haftalarda normalmı sizce
Bazen oluyor eğer hareketlerini hiç hissetmezsen ozaman sıkıntı gün içinde yoruluyorsan gece uyurken daha çok kıpırdıyorlar.

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Çıkokata yedım uzandm yok hareketlenmedı dayanamayıp acıle gittim bakıldı bu haftalarda bazn bebek yapabılıyormus megersem ıcım rahatladı...normlde cok hareket eder bende o yuzden tedırgn olmustum

Bebegm normalde hareketleri cok ıyıdır ama hıssetmeynce tedrgın oldm 1 aydan fazla doktorada gıdemedm acıle gttım gece bu haftalarda. Olabılıyormus ıcım ferahladı🤲😊
Şuan benim de içimi rahalattin ben de aynıyım normalde bebeğim çok haraketli iki üç gündür arada bir dönüyor o kadar

Frd

Kayıtlı Üye
rank
Şuan benim de içimi rahalattin ben de aynıyım normalde bebeğim çok haraketli iki üç gündür arada bir dönüyor o kadar
Hıc sorun degılmıs benm bebegım normale döndü sukurler olsun

Bazen oluyor eğer hareketlerini hiç hissetmezsen ozaman sıkıntı gün içinde yoruluyorsan gece uyurken daha çok kıpırdıyorlar.
Evet olabılıyormus ilk bebek olunca tedıngın oldum 😊

Evet benm bebegımde ole galuba sınır streste oynamıyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.