Bulantım çok sizlerdede varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2.ci anne oluyorum 🥰 tarafından oluşturulan Bulantım çok sizlerdede varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,865 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantım çok sizlerdede varmi
Konbuyu başlatan 2.ci anne oluyorum 🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gaye Güven özdağ

2.ci anne oluyorum 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ilk kızıma hamile kaldığımda mide bulantım yoktu şimdi 5 haftalık hamileyim bulantım çoğaldı acaba sizlerde öylemi ve ne zaman geçiyor 🤰

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ilk kızıma hamile kaldığımda mide bulantım yoktu şimdi 5 haftalık hamileyim bulantım çoğaldı acaba sizlerde öylemi ve ne zaman geçiyor 🤰
Evet canım bende de olmuştu normal yani canım ben 3ayimi bitirene kadar anca biraz azalma oldu rabbim yardimcin olsun saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
A
İnş biter canım benim hiç yemek yiyemiyorum rabbim herkezin yardımcısı olsun sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Alla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnş biter canım benim hiç yemek yiyemiyorum rabbim herkezin yardımcısı olsun sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Allah'ım 🙏🥰
Amin canım sevdigin şeyleri yap ye kokusundan rahatsiz oldugun yemekleri yapma bir süre öyle çok zor oluyor gerçekten ben kaynanamla yaşadığım için o üç ay ne kadar eziyetliydi anlatamam çok vicdansız biridir kendisi

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk kızımda bulantım ağrılarım yoktu 22 haftalık hamileyim başından beri midem bulaniyo ağrılarım çok oluyo senin 3. Aydan sonra hafifler inşallah benim mide bulantım tam bitti diyorum yatarken yine çok bulaniyo uyuyamıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç belli olmuyor her gebelik bir olmuyor maalesef kiminin 3 ay dolunca geçiyor benim mesela doğuma kadar devam ediyor sabah bulantılarım, druna söylemedin mi bulantı için ilaç yazıyorlar iyi geliyor

2.ci anne oluyorum 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç belli olmuyor her gebelik bir olmuyor maalesef kiminin 3 ay dolunca geçiyor benim mesela doğuma kadar devam ediyor sabah bulantılarım, druna söylemedin mi bulantı için ilaç yazıyorlar iyi geliyor
Canim doktora söyledim mide bulantısı için hap verdi ama faydası pek Yok bazen geçiyor gibi oluyor ama sonra bianda şiddetleniyor inş geçer canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar