Bundan kullsnan faydası varmı birde akıntım beyaz onun için kullanıcam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bundan kullsnan faydası varmı birde akıntım beyaz onun için kullanıcam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,157 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bundan kullsnan faydası varmı birde akıntım beyaz onun için kullanıcam
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
16490685785188481799129118301545.jpg

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktor gyno-lomexin verdi 2 adet vardi icinde 3 gun arayla 1 tane bide funderly krrm kremi 2 kez kullandm fitilide kullandm gecti ama benmki cok kotuydu yeşil pütürlü peynir gibi gelyodu vajina dudagm sisiyodu boyle kocaman olyodu kasinti yanma sorma agluodum resmen akinti bacaklrmdan akiyodu ilk ay basladi 4 aya kadar cektm erken oldugu icin tedavi vermeem demisti onlari kullandm hemen gecti cok sukur insallah tekrarlamaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bana doktor gyno-lomexin verdi 2 adet vardi icinde 3 gun arayla 1 tane bide funderly krrm kremi 2 kez kullandm fitilide kullandm gecti ama benmki cok kotuydu yeşil pütürlü peynir gibi gelyodu vajina dudagm sisiyodu boyle kocaman olyodu kasinti yanma sorma agluodum resmen akinti bacaklrmdan akiyodu ilk ay basladi 4 aya kadar cektm erken oldugu icin tedavi vermeem demisti onlari kullandm hemen gecti cok sukur insallah tekrarlamaz
Çok geçmiş olsun kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşllah canım benmde akıntı koku ve yanma var sadece

Saol canıö

Saol canıö

Tüm sayfalar yüklendi.