Burnundan gelircesine kustu

• Konbuyu başlatan Lady
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Lady tarafından oluşturulan Burnundan gelircesine kustu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 686 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burnundan gelircesine kustu
Konbuyu başlatan Lady
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hellboy.
L

Lady

Guest
2,5 aylık prematüre bir bebeğim var. Çok yoğun reflüsü ve gaz sorunu var. Bebeğimi conformil ve AR mama ile besliyorum. 2 gün önce gece yoğun bir şekilde kustu burnundan da aktı. Hızlı bir şekilde müdahale ettim hemen ardından hastaneye gittik gerekli tahlil ve filmler yapıldı şükür. Fakat çok korktum günde toplamda minimum 700-750 ml mama içen bebeğim 2 gündür 400 ml zor içiyor. Sıcaklardan mı bilmiyorum 2 saatte bir uyanan bebeğim asla gece uyanmak istemiyor. KiloBu durumu yaşayan oldu mu?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
2,5 aylık prematüre bir bebeğim var. Çok yoğun reflüsü ve gaz sorunu var. Bebeğimi conformil ve AR mama ile besliyorum. 2 gün önce gece yoğun bir şekilde kustu burnundan da aktı. Hızlı bir şekilde müdahale ettim hemen ardından hastaneye gittik gerekli tahlil ve filmler yapıldı şükür. Fakat çok korktum günde toplamda minimum 700-750 ml mama içen bebeğim 2 gündür 400 ml zor içiyor. Sıcaklardan mı bilmiyorum 2 saatte bir uyanan bebeğim asla gece uyanmak istemiyor. KiloBu durumu yaşayan oldu mu?
Allah'ım şifa versin inşallah kuzum

O

Ozzz

Guest
Merhaba çok geçmiş olsun, ağızdan ve burundan kusmayı bir ara bir kaç kere bizde yaşadık beslenme sırasında aniden fışkırır şekilde ağızdan ve burundan içtiği mama geldi sonra farkettik ki o anda gazda çıkışı oldu. Daha sonra beslenirken huysuzlanmaya kıvranmaya başlıyorsa gazını çıkardık sonrasında devam ettik mamayı içirmeye bı daha da yaşamadık hep bu şekilde devam ettik bir de bunu deneyin isterseniz

Cnm benim kızım ağzından burnundan gelirdi çok kusardi belki soğuk almıştır nane çayı yapıp icirsen 2 çay kaşığı onu rahatlatır aynı şeyler benim kizimdada vardı anlıyorum seni

Hellboy.

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bu sorunu yaşasın malesef 2 aylık bebeğim var bi kaç kere bu durumu yaşadım ama sıkıntı etme arada olurmus gazını çıkarmakta zorlanıyor o şekilde baya kusması oldu bızımfe

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar