Bursada detaylı ultrason fiyatlarını bilen var mıdır kızlar arıyorum fiyat bilgisi vermiyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bursada detaylı ultrason fiyatlarını bilen var mıdır kızlar arıyorum fiyat bilgisi vermiyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bursada detaylı ultrason fiyatlarını bilen var mıdır kızlar arıyorum fiyat bilgisi vermiyorlar
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım bursa da sana yakın bı semt teki hastanenin Google numarasını al kaç haftalık hamilesin adını soyadını söyle detaylı ultrason fiyatı öğrene bilirmiyim de kibarca bak benden sana tavsiye ben birinden fiyat almak istiyorsam bı kibar bı neşeli bı pozitif konuşuyorum işimi hallediyorum tavsiyem sende öyle yap İstanbul da yaşıyorum ben detaylı ultrason için bakırköy Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesi perinatoloji bölümü gittim ücretsiz sende internet ten bakabilirsin Bursa'da detaylı ultrason yalan devlet hastanesi yaz oradan randevu al yada 182 ara Bursa'da perinatoloji bölümü randevu al
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MHRS randevu sistemi gir perinatoloji bölümü il bursa ilçe yaz kesin bulursun ücretsiz devlet hastanesi yapiyor

Canann

Kayıtlı Üye
rank

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Hayatım bursa da sana yakın bı semt teki hastanenin Google numarasını al kaç haftalık hamilesin adını soyadını söyle detaylı ultrason fiyatı öğrene bilirmiyim de kibarca bak benden sana tavsiye ben birinden fiyat almak istiyorsam bı kibar bı neşeli bı pozitif konuşuyorum işimi hallediyorum tavsiyem sende öyle yap İstanbul da yaşıyorum ben detaylı ultrason için bakırköy Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesi perinatoloji bölümü gittim ücretsiz sende internet ten bakabilirsin Bursa'da detaylı ultrason yalan devlet hastanesi yaz oradan randevu al yada 182 ara Bursa'da perinatoloji bölümü randevu al
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MHRS randevu sistemi gir perinatoloji bölümü il bursa ilçe yaz kesin bulursun ücretsiz devlet hastanesi yapiyor
Baktım şimdi canım da zaman bulunmuyor şehir hastanesinden aldım bugün ama 2 hafta geçmiş oluyor testin zaman
Evet ultrason bölümüne bağlıyor orayla ücretli detaylı ultrason diyorsun randevu veriyor
Uludağ üniversite hastanesi dimi canım peki memnun kaldın mı

Canann

Kayıtlı Üye
rank
Baktım şimdi canım da zaman bulunmuyor şehir hastanesinden aldım bugün ama 2 hafta geçmiş oluyor testin zaman
Uludağ üniversite hastanesi dimi canım peki memnun kaldın mı
Evet canım orası açıkçası çekti CD ye bastı rapor çıkarttı özelde ki gibi değildi normal ultrason gibi baktı ama detaylı baktı imkanım olsa tabi özelde yaptırsaydım daha iyiydi en azından renkli sende ekranda görüyorsun ama maalesef çok pahalı özel de şehir hastanesinde hiçbir şekilde randevu yoktu

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Evet canım orası açıkçası çekti CD ye bastı rapor çıkarttı özelde ki gibi değildi normal ultrason gibi baktı ama detaylı baktı imkanım olsa tabi özelde yaptırsaydım daha iyiydi en azından renkli sende ekranda görüyorsun ama maalesef çok pahalı özel de şehir hastanesinde hiçbir şekilde randevu yoktu
Aynen canım martın sonuna verdi zamanı geçiyor dedim ne olabilir bu durumda dedi ki testin doğruluk oranında yanılma olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar