Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,739 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Ay canim bizde disardan gorunuste onlara karsi anlasiyoruz ama tam bir sinir bozucu seker cikti genetik didisinin didisi seker yukleme yapmis cocugun goeune vurmus cok sukur simdi goruyor dun bana senin neyden nekadar yedigini biliyorum da bilmem nede o cocuga bose olsun gorecez dedim ben annesiyim cocugumu dusunurum dunyanin lafini dedi sinirlerimi bozdu istanbuldayim antalyadan yedigim lokmalaei sayiyor dusun kocam yogun calisiyor kirk yilda bir disari cikarsak cikiyoruz zirt pirt ariyor dillik vermiyor balayinda bizim odada kaldi bide 20 gun sonra geldi 4 ay bizde kaldi kizlar yasiyorsunuz sakin gelinlerinize dikkan edin kaynanalik yapmayin gurban olayim eskilerin hepsi cins

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Bizde aynı kaynanam çok karışır sabah saat 10da arar ne yapıyorsun ya ben hamileyim uyuyorum mecbur muyum telefon açmaya hele kayın babamlada anlaşmayız

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bizde aynı kaynanam çok karışır sabah saat 10da arar ne yapıyorsun ya ben hamileyim uyuyorum mecbur muyum telefon açmaya hele kayın babamlada anlaşmayız
Aynen canim gorumcemler burda onlar saat 11 e kadar yatarlar bende geceleri uyuyamiyorum satat 10 gibi uyuyorum 11.28 de beni ariyor ewinde misafir var ayip kalk bu saatte yatilirmi ki gorumcemler yeni kalmis ben yeni uyumusum bildigi halde her seyi dedi gelmesinler ozaman

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ay canim bizde disardan gorunuste onlara karsi anlasiyoruz ama tam bir sinir bozucu seker cikti genetik didisinin didisi seker yukleme yapmis cocugun goeune vurmus cok sukur simdi goruyor dun bana senin neyden nekadar yedigini biliyorum da bilmem nede o cocuga bose olsun gorecez dedim ben annesiyim cocugumu dusunurum dunyanin lafini dedi sinirlerimi bozdu istanbuldayim antalyadan yedigim lokmalaei sayiyor dusun kocam yogun calisiyor kirk yilda bir disari cikarsak cikiyoruz zirt pirt ariyor dillik vermiyor balayinda bizim odada kaldi bide 20 gun sonra geldi 4 ay bizde kaldi kizlar yasiyorsunuz sakin gelinlerinize dikkan edin kaynanalik yapmayin gurban olayim eskilerin hepsi cins
3 erkek kardeşim var diyorum anne bu erkekler evlense sen bir kaynanalik et gelin desin bak geliyorum nasıl memlekete annem diyor yok kızım evlerinde sag olsun diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canim gorumcemler burda onlar saat 11 e kadar yatarlar bende geceleri uyuyamiyorum satat 10 gibi uyuyorum 11.28 de beni ariyor ewinde misafir var ayip kalk bu saatte yatilirmi ki gorumcemler yeni kalmis ben yeni uyumusum bildigi halde her seyi dedi gelmesinler ozaman
Bilmiyorum neye arıyorlar sanki bizi çok seviyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum neye arıyorlar sanki bizi çok seviyorlar

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef bizde de durum aynı evlendiğimizden beri ısınamadım ve çok haksızlık yaptılar bana bende hiç alttan almadım iki görümcem var biri ile çok nadir konuşuruz diğeri çok zararsız kendi halinde 6 yıllık evliyim 3 4 defa falan konuştuk uzak tutuyorum hepsini en güzeli gönül isterdi iyi anlaşalım annem gibi kaynanam olsun hiç ablam yok bana abla olsunlar bende onlara bacı olayım nasipte yokmuş

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Boşuna dememişler kaynana kazan karasi gorumce allah belası diye ben 11 yila girdik bu sene eşim ve büyük gorumcem harici ne kaynana ne küçük gorumce ne kayin hiç biriyle anlasamam aslında ilk baslarda çok iyidi hepsi de sonra bir haller oldu ne hikmetse istenmeyen gelin oldum her seyime karistilar aldığım eşyadan giydiğim kıyafete çocuğumun isimlerine kadar karistilar en son da da bu 4 üncü gebeligim kayinbabamin adi olacak diye herkes benim uzerime çok düşmeye başladı sevindiklerinden ama kaynanam allah etmesin beni cildirtiyo neymiş efendim niye bunun kocasının adını koymusum da bu mehmet akif olsun istiyomus da bende kızdım en sonunda okadar merakliysan sen dogurada sen koyaydin dedim adı gelin laf soktu oluyo sonra iste doğuran buyuten benim dedim ismi de sana mi kaldı dedim sinirlendim artık öteki geline gelince öte git demiyolar varya kızlar benim gebelik sıkıntılı zaten sürekli sancılı geciyo yeminle bakın kurban bayramında gittik koye eltim olacak köpek tüm işi gücü benim üstüme atti sabahın korunde babasının evine gitti akşama kadar da gelmedi tüm kurban in işleri ile biz uğraştık getir götür otur kalk mahvoldum topallayarak gidiyodum artık ama eşime dedim ben yapsam bunu burnumdan getirirsiniz dedim niye kimse ağzını acamadi dedim biz normalde eşimle çok iyiyiz ama kaynana her halta karisiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar