Büyüyen karınla özel bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Büyüyen karınla özel bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,372 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüyen karınla özel bölge temizliği
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar karnım büyüdü özel bölge temizliğini nasıl yapcam bilmiyorum bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğimde yengem yapıyordu bana ama artık çekiniyorum ona yada başkasına yaptırmaya. Artık mecbur kendi başıma anyayla yapcam zor olsada. Siz nasıl yapıyorsunuz karnınız büyüdükten sonra. Eşine yaptıran da var bu arada şahsen Bn asla eşime yaptırmam 🤣🤣

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar karnım büyüdü özel bölge temizliğini nasıl yapcam bilmiyorum bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğimde yengem yapıyordu bana ama artık çekiniyorum ona yada başkasına yaptırmaya. Artık mecbur kendi başıma anyayla yapcam zor olsada. Siz nasıl yapıyorsunuz karnınız büyüdükten sonra. Eşine yaptıran da var bu arada şahsen Bn asla eşime yaptırmam 🤣🤣
Ben kuaföre gitmeye basladim. Karnım buyuyene kadar yaptım şimdi gidiyorum. Nedense tüylerim de azaldı hamilelikten önceki gibi çabuk ve sert çıkmıyor. Temiz bir kuaföre gidin iki dakikada olsun bitsin bence

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
B
Banyoda aynaya yap çok rahat sonra aynayı aşagı indir heyeti temizle

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bende çok merak ediyorum bu konuyu açıkçası. Bi köşede cevapları bekleyeyim 😅
İlk hamileliğimde hiç öyle Bi derdim yoktu ne güzel yengem yapardı bana abimin eşi annem gille beraber oturuyorlar dı her annemlere gittiğimde o yapardı bana ama şimdi ayrı eve çıktılar evine kadar gidemem uzak bide bnm canım çok tatlıdır nazımı Bi o çekiyordu 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B

Banyoda aynaya yap çok rahat sonra aynayı aşagı indir heyeti temizle
🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk hamileliğimde hiç öyle Bi derdim yoktu ne güzel yengem yapardı bana abimin eşi annem gille beraber oturuyorlar dı her annemlere gittiğimde o yapardı bana ama şimdi ayrı eve çıktılar evine kadar gidemem uzak bide bnm canım çok tatlıdır nazımı Bi o çekiyordu 🤣🤣🤣
Bende tek yaşıyorum ilk gebeliğim gurbetteyim maalesef bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Her konuda acemiyim anlayacağın. Şuan en rahat dönemlerimdeyim daha başındayım gebeliğin ama ilerleyen zamanlarda ne olur Allah kerim 😅😅

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben kuaföre gitmeye basladim. Karnım buyuyene kadar yaptım şimdi gidiyorum. Nedense tüylerim de azaldı hamilelikten önceki gibi çabuk ve sert çıkmıyor. Temiz bir kuaföre gidin iki dakikada olsun bitsin bence
Ben kuaföre gidemem tanımadığım birine yaptırmam utanırım. Artı utanmaktan geçtim ben kuaföre gitsem beni kuvorlar canım çok tatlıdır nazımı Bi yengem çekerdi kuaförde çekemezler kovarlar 🤣🤣

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bende tek yaşıyorum ilk gebeliğim gurbetteyim maalesef bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Her konuda acemiyim anlayacağın. Şuan en rahat dönemlerimdeyim daha başındayım gebeliğin ama ilerleyen zamanlarda ne olur Allah kerim 😅😅
Bence sende benm gibi yap aynayla yap gerçi ben daha yapmadım ilk defa deniycem

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben yatak odasında yere örtü serip oturup aşağılarda çömelip önümde aynayla yapıyorum karnım daha çok büyüdükçe yine öyle yapabilitim inşallah 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar