Buzdolabına fotoğraf baskı magnet yaptırmak istiyorum güvendiğiniz site var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Buzdolabına fotoğraf baskı magnet yaptırmak istiyorum güvendiğiniz site var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Buzdolabına fotoğraf baskı magnet yaptırmak istiyorum güvendiğiniz site var mı kızlar
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Ben lokanta magnetletinin üzerine resim kesip yapıştırıyorum bir fikir olsun csnım nasıl birşey istiyorsun bilmiyorum ama. İstagramda şansbaskımerkezi diye bir sayfa var nişanmın magnetle rini şimdi bebeğim için hoş geldin magnetlerimi ordan yaptırdım

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben lokanta magnetletinin üzerine resim kesip yapıştırıyorum bir fikir olsun csnım nasıl birşey istiyorsun bilmiyorum ama. İstagramda şansbaskımerkezi diye bir sayfa var nişanmın magnetle rini şimdi bebeğim için hoş geldin magnetlerimi ordan yaptırdım
Teşekkür ederim canım benim bu arada fotoğraflarına baktım çok güzel olmuşsunuz maşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar