Sorum var Çalışan anneler bakabilir misiniz

• Konbuyu başlatan Sarem
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sarem tarafından oluşturulan Çalışan anneler bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çalışan anneler bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan Sarem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼
S

Sarem

Guest
Arkadaşlar bebegim 1 hafta sonra ins 6 aylik olacak ve ise baslamam lazim sabah 8-3 arası bakiciya verecem de sütüm en fazla 100 ml cikar saginca mama deniyorum hicbirsekilde kabul da etmiyor bebelac sma sevmedi siz ne yapmıyorsunuz bu durumda doymasi için sutun yanjnda bakiciya ne bırakmam lazım stresten ölecem yardımcı olur musunuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bebegim 1 hafta sonra ins 6 aylik olacak ve ise baslamam lazim sabah 8-3 arası bakiciya verecem de sütüm en fazla 100 ml cikar saginca mama deniyorum hicbirsekilde kabul da etmiyor bebelac sma sevmedi siz ne yapmıyorsunuz bu durumda doymasi için sutun yanjnda bakiciya ne bırakmam lazım stresten ölecem yardımcı olur musunuz
Rabbim yardımcın olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hipp organik dene birde canım onu da kabul etmezse evde yaptığın yoğurttan ver ek gıda zamanı gelmiş zaten önce kendin başla takip et alerji olup olmadığını sonra bakıcıya verirsin. Sabah emzirir çıkarsın uyuyup kalktıktan sonra sağdığın sütü verir öğleden sonra da yoğurt sonra sen gelir emzirirsin böyle bir çözüm bulabilirsin

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Bənimdə kızım 6 aylıqkən işə çıkdım.Bən kaynanama bırakıb gidiyom.Kızımə 5 aylıqkən bən ek qidalara az az başladım .Şimdi princ unu ona daha güzəl gəlir. Bi dənə bəncə.İnşAllah alışır.Səni o kadar güzəl anlıyoromki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar