Çalışan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Çalışan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Çalışan anneler
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık raporumu vereli 2 hafta oldu bugün maaş günümdü ve 3bin kesintim olmuş rapor parasımi yatacak yoksa yanlışlık mı sizde nasıl oldu ?vardır belediyede çalışıyorum saat 10 gibi ariycam ama meraktan catliycam

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
32 haftalık raporumu vereli 2 hafta oldu bugün maaş günümdü ve 3bin kesintim olmuş rapor parasımi yatacak yoksa yanlışlık mı sizde nasıl oldu ?vardır belediyede çalışıyorum saat 10 gibi ariycam ama meraktan catliycam
Kesinti çok fazla kurumla görüş canım net bilgi alırsın

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 2 hafta oldu ama ben özelde çalışıyordum. Böylr bişey duymadım maaşında bir kesinti olmamalı sadece çıktıktan sonraki 4 ay maaşın 3te 2sini ssk verecek okadar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar