Sorum var Çalışan kadınlar için Doğum raporu ve parası nasıl alınır?

• Konbuyu başlatan Tecrübesiz
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübesiz tarafından oluşturulan Çalışan kadınlar için Doğum raporu ve parası nasıl alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çalışan kadınlar için Doğum raporu ve parası nasıl alınır?
Konbuyu başlatan Tecrübesiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübesiz
T

Tecrübesiz

Guest
Benim bildigim raporun bittikten sonra yatiriyorlar yani iseya ise tekrar geriye basladiginda yada baslamadan biiki gun onc
O zaman daha çok var ama ben şimdiki işlemleri merak ediyorum canım mesela doktor rapor verdi raporu aldık muhasebeye verdik sonra ne gibi işlemler yapmamız gerek bunu bilmiyorum

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalık canım
Benim bildiğim canım sen 36 37 haftalarda gebelik raporunu alıp muhasebeci ne veriyorsun gerçi geçen bana anlatıllar da ben anlatmayın dedim aklımda tutamam ben daha yeni 13 haftaya girdim o zamana kadar unuturum diye dinlemedim bu arada bende çalışanım zamanı gelince yapacam inşallah bilen birilerine sor canım kimse bilmesede kendine İnternet üzerinden araştır

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
O zaman daha çok var ama ben şimdiki işlemleri merak ediyorum canım mesela doktor rapor verdi raporu aldık muhasebeye verdik sonra ne gibi işlemler yapmamız gerek bunu bilmiyorum
Sen hicbisey yapmiyorsun canim muhassebe onu islemesi gerekiyor islemezse zaten raporun bittiginde. Paran yatmiyor o yuzden raporun bitiginde eger paran yatmazsa hemen muhaseebeye sor benim raporu islemedinizmi diye cunku bu sekilde yapanlar var rapor girmiyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bildiğim canım sen 36 37 haftalarda gebelik raporunu alıp muhasebeci ne veriyorsun gerçi geçen bana anlatıllar da ben anlatmayın dedim aklımda tutamam ben daha yeni 13 haftaya girdim o zamana kadar unuturum diye dinlemedim bu arada bende çalışanım zamanı gelince yapacam inşallah bilen birilerine sor canım kimse bilmesede kendine İnternet üzerinden araştır
32 ci haftada dogum iznine cikiyorsun doktor hemen rapor yaziyor bende calisiyorum doktor sakin 32 inci haftayi geciktirme hemen girdigin gibi buraya gel rapor yazicam dedi

Tüm sayfalar yüklendi.