Çalışmayan Eş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Çalışmayan Eş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çalışmayan Eş
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Bizimkiler sağlıyor evin gecimini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ailem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı dediğiniz gibi iste
Geçimini hem ailen sagliyor hemde boşanma orda kal diyorlar ailende çok mantikliymis gerçekten sırf boşanmış dul.kizimiz olmasın diye kocası olsunda nasıl olursa olsun mantığındalar demekki pes doğrusu kızım konuş adsm akıllı boşan çocuğuna annen baksın babanın evinde otur çalış

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçimini hem ailen sagliyor hemde boşanma orda kal diyorlar ailende çok mantikliymis gerçekten sırf boşanmış dul.kizimiz olmasın diye kocası olsunda nasıl olursa olsun mantığındalar demekki pes doğrusu kızım konuş adsm akıllı boşan çocuğuna annen baksın babanın evinde otur çalış
Arkadaşım sana katılıyorum ❤️ böyle yaparak eşide çalışmıyor 🙄

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba yazmasam dellencem eşim çalışmıyor 1 yere giriyor 1 ay 15 gün sonra çıkıyor pek sorumluluk almıyor konusu açıldı mı kavga çıkıyor ailem bisey yapmıyor gelsen daha mı iyi olacak diyor bunu böyle çekeceksin dövüp sovmuyor diyorlar ama evin de bir şekilde idame etmesi lazım 1.5 yaşında oğlum var onla ilgilenir babalık falan yapar bir akıl verin basın gelen oldü mu
Benim eşim çalışmayı mesela çok sever kardeşleri sevmez alışıyor lar bir mühlet sonra çalışmamaya ha birde bakıyor geliri var oh diyor afedersin ama alışmış kudurmuş tan beter olur derler gidip kendi hayatını kurssn bundan iyi kaynanan felan yok mu ailesi ne diyor

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba yazmasam dellencem eşim çalışmıyor 1 yere giriyor 1 ay 15 gün sonra çıkıyor pek sorumluluk almıyor konusu açıldı mı kavga çıkıyor ailem bisey yapmıyor gelsen daha mı iyi olacak diyor bunu böyle çekeceksin dövüp sovmuyor diyorlar ama evin de bir şekilde idame etmesi lazım 1.5 yaşında oğlum var onla ilgilenir babalık falan yapar bir akıl verin basın gelen oldü mu
Benm eşim işsiz kaldığı dönemde psikolojik olarak çok çökmüştü kendini yetersiz hissediyordu kendimi bildim bileli çalışıyorum alışık değilim diyordu senin eşin hep böyle miydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar