Sorum var Çamaşır suyu kokusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Çamaşır suyu kokusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 605 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çamaşır suyu kokusu
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlar. Dün kızım uyuyorken banyoyu yıkayayım dedim ve çok fazla çamaşır suyu kullandım kızımı emzirmeden önce de sütümü ne olur ne olmaz belki kokusu siniyordur diye sağdım ama dökmeye gönlüm el vermedi size sorar öyle karar veririm diye de dolaba koydum ne yapayım vereyim mi onu yoksa dökeyim mi bilen yardımcı olursa sevinirim 💜

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam canlar. Dün kızım uyuyorken banyoyu yıkayayım dedim ve çok fazla çamaşır suyu kullandım kızımı emzirmeden önce de sütümü ne olur ne olmaz belki kokusu siniyordur diye sağdım ama dökmeye gönlüm el vermedi size sorar öyle karar veririm diye de dolaba koydum ne yapayım vereyim mi onu yoksa dökeyim mi bilen yardımcı olursa sevinirim 💜
Sagmissin zaten kuzum ne olur ne olmaz verme dök bence

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet bayram sonrasında bile çok misafir geldi iğrenç olmuştu her yer 😖 banyo ve tuvaleti özellikle yıkadım banyom büyük mecburen çok maruz kaldım kokuya dediğin gibi döksem iyi olur içirsem rahat edemeyecem
Ama kuzum kokusunu çok çok içine çekmiş galiba arkadaş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimse de demedi ki sonuçta bebekli ev gelen s.çtı bıraktı resmen kadının oğlu tuvaletini yaptı çıktı görüp kalk temizle çocuğunun pisliğini demesem o da bana kalacaktı bayram temizliği yapana kadar belim koptu insanlar çok acımasız

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benimde hayatim camasir suyu açıkçası ama icinde teraddut kaldıysa dök kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet bayram sonrasında bile çok misafir geldi iğrenç olmuştu her yer 😖 banyo ve tuvaleti özellikle yıkadım banyom büyük mecburen çok maruz kaldım kokuya dediğin gibi döksem iyi olur içirsem rahat edemeyecem

Kimse de demedi ki sonuçta bebekli ev gelen s.çtı bıraktı resmen kadının oğlu tuvaletini yaptı çıktı görüp kalk temizle çocuğunun pisliğini demesem o da bana kalacaktı bayram temizliği yapana kadar belim koptu insanlar çok acımasız
Hmm anladım kuzum Allah yardımcın olsun

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Bir insan tuvalete girince yada cicugunu girdirince tertemiz yıka cik nasıl bırakırsan öyle bulursun ben çok nefret ediyorum zaten pislik görünce kasinirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar