Can sıkıntısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bir can üç kalp 💙💙💙 tarafından oluşturulan Can sıkıntısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,851 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Can sıkıntısı
Konbuyu başlatan Bir can üç kalp 💙💙💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Yalnız değilmişim bende kendi kendime kavga edip kahkahalara boğuluyorum bu hamilelik bana pek yaramadı 😂😂😂
Bazen eşime yakalancam diye korkuyorum adım deliye çıkıcak vallahi durup dururken de kendi kendime gülüyorum felan ciddi canım sıkılıyo heralde kış bi bitse rahatlardık ya😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Döv onları döv nana yap😂
Bende bazen eşyalara kızıyorum😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bazen eşime yakalancam diye korkuyorum adım deliye çıkıcak vallahi durup dururken de kendi kendime gülüyorum felan ciddi canım sıkılıyo heralde kış bi bitse rahatlardık ya😄

Döv onları döv nana yap😂
Valla ben yakalandım adam artık bana bulaşmıyor ters ters bakıp duruyor. Seni çok fazla yalnız bıraktım o yüzden oldu sabret yaz gelsin az yürüyüşe falan çıkalım insan içine karışalım düzelirsin diyor 😂😂

Valla ben yakalandım adam artık bana bulaşmıyor ters ters bakıp duruyor. Seni çok fazla yalnız bıraktım o yüzden oldu sabret yaz gelsin az yürüyüşe falan çıkalım insan içine karışalım düzelirsin diyor 😂😂
Haha önce deliriyorlar sonrada tedavi etmeye çalışıyorlar dimi benimkide öyle çok sıkıyorm dmi sizi diyo yok canım ne münasebet😂

Bende üç bucuk aylık kızımla dertlesiyorum akşam su yemegi yapalım yarın şurayı temizleyelim diye daha şimdiden cekiyor benden yavrum
O senin en yakın arkadaşın canım büyüyüncede annesini dinliycek anlatcak ne güzel😇🥰

Haha önce deliriyorlar sonrada tedavi etmeye çalışıyorlar dimi benimkide öyle çok sıkıyorm dmi sizi diyo yok canım ne münasebet😂

O senin en yakın arkadaşın canım büyüyüncede annesini dinliycek anlatcak ne güzel😇🥰
BiZde oğlanlarla güreşelim naparsn hayat😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Aynen aynen onun bu hareketi daha çok delirtiyor beni. Yapıyor ediyor hiçbişey yokmuş gibi teselli edip tedavi etmeye kalkışıyor. Ağzına tuvalet terliğiyle vurucam iki tane onu istiyor. Bu hamilelik beni daha çok delirtti 😂😂😂😂

Aynen aynen onun bu hareketi daha çok delirtiyor beni. Yapıyor ediyor hiçbişey yokmuş gibi teselli edip tedavi etmeye kalkışıyor. Ağzına tuvalet terliğiyle vurucam iki tane onu istiyor. Bu hamilelik beni daha çok delirtti 😂😂😂😂
Gerçekten ya hormonlardan mı ne deliye döndüm iyice zaten normalde de biraz agrasiflik vardı şimdi baya deliriyorm😁

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

BiZde oğlanlarla güreşelim naparsn hayat😂😂😂
Evlat can rabbim yollarini bahtlarini açık etsin yavrularımızın

Tüm sayfalar yüklendi.