Can sıkıntısı ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Can sıkıntısı ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,583 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Can sıkıntısı ☹️
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimle aram bozuk çok canım sıkılıyor ben annem gildeyim eşim yaylaya gitti orda şebeke de yok arayamıyorum da dün gitti salı günü ne kadar kalacakmış orda ben üzülüyorum bebeğim de üzülüyormudur acaba☹️😐, gel beni al dedim geçen, bayramda gelirim diyor

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimle aram bozuk çok canım sıkılıyor ben annem gildeyim eşim yaylaya gitti orda şebeke de yok arayamıyorum da dün gitti salı günü ne kadar kalacakmış orda ben üzülüyorum bebeğim de üzülüyormudur acaba☹️😐, gel beni al dedim geçen, bayramda gelirim diyor
Allah yardımcın olsun kuzum sanirim pismanlik var sende

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum sanirim pismanlik var sende
Amin canım. Annemlerdeydim bugün gelip seni alacağım dedi babam da benim için yemek yaptırıyordu akşama. şimdi gelme yada gel akşam yemek yiyip döneriz dedim diye huylandı bide önceki gün biraz tartışmıştık sonra yaylaya gideceğim ben sen kal kalıyorsan orda dedi bende keşke gelecem dediğinde tamam deseydim dedim o yüzden pişmanım biraz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım eşinle tartıştığın için mi annenlerdesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım eşinle tartıştığın için mi annenlerdesi
Yok canım eşim dışarı işe gitti ben de o yüzden annemlerde kalmaya geldim işi de olmadı geri döndü o günü zaten alacam felan demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lütfen bana dua edin kızlar 💖

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar