Sorum var canım acıy

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan canım acıy başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı canım acıy
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
kızlar daha dayanıklı olmamı bekliyorlar bu kac gün oldu kızımı hala ameliyatlarla gecirdi sicacik kucagima saramadim yogun bakımda yatıyo içim sizliyor kafam karışık içim rahat degil yürüyecek mi konuşucak mi zekasi yerinde olucak mı hiç birş beli degil artık psikolojik olarak bitmiş durumdayım
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah miniğe 🤲🏻. Umudunu asla kaybetme annesi sen güçlü ol ki oda senden güç alsın bol bol dua wt canım

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Balım sakın umudunu kaybetme Allah'ından Umut kesilmez bol bol dua yapabileceğiniz tek şey o inşallah düşündüklerin hiçbirisi olmaz sağ salim kucağına verirler yavrumu içine ferah tut psikolojini bozma emin ol şu an o da hissediyordur senin bu durumunu iyi olmasını istiyorsan sen de iyi olman gerekiyor
öyle ama cok garip bi hiss var tek cocugumda degil ama kendimi bi boşlukta hissediyorum doktorlar okafar kötü şeyler diyor ki tedavisi de yok ilacida yok
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah miniğe 🤲🏻. Umudunu asla kaybetme annesi sen güçlü ol ki oda senden güç alsın bol bol dua wt canım
inşallah 😭😭😭

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
kızlar daha dayanıklı olmamı bekliyorlar bu kac gün oldu kızımı hala ameliyatlarla gecirdi sicacik kucagima saramadim yogun bakımda yatıyo içim sizliyor kafam karışık içim rahat degil yürüyecek mi konuşucak mi zekasi yerinde olucak mı hiç birş beli degil artık psikolojik olarak bitmiş durumdayım
Canım rabbim şifa versin inşallah Allah'ın izniyle bu günlerde geçecek sadece biraz sabır ve dua dualarım sana ve bebeğine

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim şifa versin inşallah Allah'ın izniyle bu günlerde geçecek sadece biraz sabır ve dua dualarım sana ve bebeğine
cok zor rabbim kimseyi evladinla sınamasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun bebeğinizin nesi var bilmiyorum ama tüm dualarım sizinle Allahım sağ salim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🤲❤️❤️
amin

Duyguların da o kadar haklısın ki canım benim 😔 ama annelik duygusu sana dayanma gücü verecek bu da senin sınavın Allah kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş dirayetli ol dua edelim 🤲 sabret Allah'ın izniyle sağ salim kavuşacaksınız inşallah 🤲❤️
inşallah inan ki ne yaşadigimin farkında degiilim hamilelikte ögrendiklerimin hepsi aynı var ama aldiramazdim simdide kiziyorum kendime yavrum beyininden amilayati oldu kuyruk sokumından oldu daha da yogun bakımında yatıyor doktor bekl

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin canım inşallah en kısa zamanda sağ salim kavuşursun evladına rabbim hiçbir anneyi evladıyla sınamasın rabbim tüm yavrucaklara şifalar versin 😔🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
öyle ama cok garip bi hiss var tek cocugumda degil ama kendimi bi boşlukta hissediyorum doktorlar okafar kötü şeyler diyor ki tedavisi de yok ilacida yok

inşallah 😭😭😭
Sen umudunu kaybetme kuzum Rabbimden hiçbir zaman umut kesilmez Sen sadece tevekkül et Rabb'ime güçlü olmak zorundasın Allah'ım yar ve yardımcın olsun Rabbim

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlığına kavuşmuş bir şekilde yuvasına dönmek nasip etsin böyle durumlarda duadan başka hıc bir şey gelmiyor cok zor rabbim gonlune ferahlik versin seni güçlü eysin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
cok zor rabbim kimseyi evladinla sınamasın

amin

inşallah inan ki ne yaşadigimin farkında degiilim hamilelikte ögrendiklerimin hepsi aynı var ama aldiramazdim simdide kiziyorum kendime yavrum beyininden amilayati oldu kuyruk sokumından oldu daha da yogun bakımında yatıyor doktor bekl
Umut her zaman vardır umudunu asla yitirme öyle düşünme ameliyat olunca elli de inşallah daha sağlıklı daha iyi bir bebek olacak her şey Rabbimden sen canını sıkma dualarımız sizinle canım benim tez zamanda iyileşir kucağına alırsın inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifalar versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.