Sorum var Canım çok yanıyor yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perihan saime tarafından oluşturulan Canım çok yanıyor yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok yanıyor yardim
Konbuyu başlatan Perihan saime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit Efe'm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 1 hafta önce doğum yaptım ve kalcamda basur çıktı meme ucu gibi lavaboda canım öyle yanıyor ki doğumdan daha kötü 😭😭 napmam lazım lütfen yardım edin
Çok geçmiş olsun canım doktora git mutlaka acı tüketme daha çok ağrı yapar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 hafta önce doğum yaptım ve kalcamda basur çıktı meme ucu gibi lavaboda canım öyle yanıyor ki doğumdan daha kötü 😭😭 napmam lazım lütfen yardım edin
Ah o basur belası 😔 zeytinyağı ve vazelin sür doktora da git ameliyat derse hiç durma ağrısı sadece 2 saat sonra verilen fitil ilaç vs ile yeniden doğmuş gibi olursun tabi yeni doğum yapmışsın ameliyat edilir mi bilmiyorum

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Aynısını yaşadım çok afedersiniz ağlayarak tuvalet yapabiliyordum çok yaşadım ben o ağrıyı çok cidden doğumdan daha beter bişey şimdi sana uyguladığım ve kesinlikle işe yarayan şeyi söylüyorum 2 kaşık zeytinyağı iç 2 güne tamamen geçecektir bizzat kendimde denedim ve bende çok işe yaradı umarım sende iyi olursun inşaAllah

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
Aynısını yaşadım çok afedersiniz ağlayarak tuvalet yapabiliyordum çok yaşadım ben o ağrıyı çok cidden doğumdan daha beter bişey şimdi sana uyguladığım ve kesinlikle işe yarayan şeyi söylüyorum 2 kaşık zeytinyağı iç 2 güne tamamen geçecektir bizzat kendimde denedim ve bende çok işe yaradı umarım sende iyi olursun inşaAllah
Günlükmü icicem bı seferlikmi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar