Sorum var Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Acaba kardeşi dogucaggi mi içine doğdu ne anlamadım duygulanyiom öyle yapınca Bi tuhaf oluyom ne var onda demeyin Bi tuhaf oluyom iste
Olabilir kuzum hissediyordur desene şimdiden kisakncliklar başlamış 😁

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 36. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık marul büyüklüğünde.
Bebeğin vücudundaki tüylerin çoğu dökülür ve cilt verniks kazosa ile kaplanır.
Bu hafta sonunda bebeğimiz miadına gelmiş olup doğum her an olabilir. doğumdan
önceki 1-2 hafta hafifleme dediğimiz uterusun tepe noktasının aşağıya inmesi olabilir. bu inme nefes almanızda rahatlama sağlarken aşağıya olan baskı nedeniyle yürümenizi zorlaştırabilir. braxton hick kasılmaları gittikçe daha sık ve daha kuvvetli olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 46 cm ağırlıgı 2700 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla araları yakın olucak olabilir 2 yaş olcak arada kıskançlık kesin olur bence ama karnımı seviyor bebe bebe diye 😂😂
Benim kızımda 1 yaşında ama daha anlamıyor bakalım kardeşi doğunca ne gibi tepki olucak merak ediyorum 😁

önceki 1-2 hafta hafifleme dediğimiz uterusun tepe noktasının aşağıya inmesi olabilir. bu inme nefes almanızda rahatlama sağlarken aşağıya olan baskı nedeniyle yürümenizi zorlaştırabilir. braxton hick kasılmaları gittikçe daha sık ve daha kuvvetli olmaya başlar.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy tepkisini bende çok merak ediyorum az kaldı inşallah senin doğum ne zaman canım hayirlisiyla
Ben 29+ 2 kuzum daha var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar