Sorum var Canlarim aktif olamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Canlarim aktif olamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim aktif olamiyorum
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kuzularım çoğunuz tanıyorsunuz beni eskiden çok aktiftim ama artik olamıyorum sizinle sohbet ediyordum çok güzeldi ama sıkıntılarım var o yüzden giremiyorum ara ara yine girerim sizleri çok seviyorum hepiniz çok kıymetlisin 🥰😘
Evet canım fazla girmiyorsun ozletiyorsun kendini arada yaz gel özletme kendini arayı çok acma❤️🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum nasılsın iyimisin inşallah herşey yoluna giricektir bebeisni yerime öp kokla sende ćok değerlisin❤️😘🙏🏻

Kuzularım çoğunuz tanıyorsunuz beni eskiden çok aktiftim ama artik olamıyorum sizinle sohbet ediyordum çok güzeldi ama sıkıntılarım var o yüzden giremiyorum ara ara yine girerim sizleri çok seviyorum hepiniz çok kıymetlisin 🥰😘
Canım sen iyi ol da biz seni bekleriz her zaman sıkıntıların inşallah aşılacak şekildedir❤️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kuzum adaşım 😍😍sende çok kıymetlisin bütün sıkıntılarını biter inslqlqh en kısa sürede cnaim benim . Emir nasıl

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah gönlünü ruhunu ferahlatsın inşallah canım 🙏 ara da gel özletme kendini 🥰❤️

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bizde seni çok seviyoruz cnm sende çok kıymetlisin fazla özletme kendini gel arada☺️inş bütün sıkıntıların gider musmutlu olursun cnm ☺️❤️

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım fazla girmiyorsun ozletiyorsun kendini arada yaz gel özletme kendini arayı çok acma❤️🥰
Bende sizleri çok özlüyorum kuzum tabi ara ara gelicem canım benim 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kuzum nasılsın iyimisin inşallah herşey yoluna giricektir bebeisni yerime öp kokla sende ćok değerlisin❤️😘🙏🏻
Iyim kuzum sen nasilsin canımın içi inşallah herşey yoluna girer🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Iyim kuzum sen nasilsin canımın içi inşallah herşey yoluna girer🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar