Canlarım Anneler gününüz kutlu olsun💞💞💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Canlarım Anneler gününüz kutlu olsun💞💞💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Canlarım Anneler gününüz kutlu olsun💞💞💞
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Güzel annelerim Anne adaylarim Ve gelecegin güzel anneleri💞 Anneler gününüz kutlu olsun yavrularınızla birlikte nice nice güzel günler görün inşallah Cennet Annelerin ayaklarının altindadir ♥️♥️♥️🌹🌹🌹
20230513_231829.jpg

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bacim.
Anne olana kadar cok ozel bir gun olarak gördüğüm gündü bugun. Hep anneler bugunde hediye beklerler zannederdim. Simdi anliyorum ki cocuklarimizin güldüğü hergun bize anneler günüymüş. Cocuklarimizin mutlu oldugu her gun bizim icin ozelmis. Ve iste simdi anladim ki cocuguma sarildigim hergun benim icin fazlasiyla kiymetliymis.
Rabbim her gunu birbirinden ozel gecirdigimiz gunlerden eylesinn. Sadece bir gun degil hergunu anneler gunu gibi gecirmeniz dilegiyle annelerim ve anne adaylarim. Rabbim cocuklarinizla mutlulugunuzu daim kılsın 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim bacim.
Anne olana kadar cok ozel bir gun olarak gördüğüm gündü bugun. Hep anneler bugunde hediye beklerler zannederdim. Simdi anliyorum ki cocuklarimizin güldüğü hergun bize anneler günüymüş. Cocuklarimizin mutlu oldugu her gun bizim icin ozelmis. Ve iste simdi anladim ki cocuguma sarildigim hergun benim icin fazlasiyla kiymetliymis.
Rabbim her gunu birbirinden ozel gecirdigimiz gunlerden eylesinn. Sadece bir gun degil hergunu anneler gunu gibi gecirmeniz dilegiyle annelerim ve anne adaylarim. Rabbim cocuklarinizla mutlulugunuzu daim kılsın 🤲
Ya Sen canımsın çok güzel yazmışsın Çok güzel anlatmışsın canım benim iyi ki varsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim seninde 🤗💞
Rica ederim kuzum💞 Allah senden de razı olsun 🤲🙏Ben de teşekkür ederim tatlım ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim gülüm seni de anneler günün kutlu olsun 🙏😘🥰
Rica ederim kuzum💞ben de teşekkür ederim♥️🌹

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim Anne adaylarim Ve gelecegin güzel anneleri💞 Anneler gününüz kutlu olsun yavrularınızla birlikte nice nice güzel günler görün inşallah Cennet Annelerin ayaklarının altindadir ♥️♥️♥️🌹🌹🌹Ekli dosyayı görüntüle 4116
Senin ve buradaki anne ve anne adaylarinin anneler günü kutlu olsun rabbim evlatlarimizla eşlerimizle güzel günler nasip etsin🤲❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar