Sorum var Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,383 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba günü 11 haftalık olucam bu sabah sanki biraz bebeğin hareketini hissetdim acaba olabilirmi banami öyle geldi sağ tarafımda böyle biseyler hareket ediyordu oynuyordu sanki sabah
Olabilir her hamilelik aynı değil ben 17 haftadayim ama hala hiçbir şeyi hissedemedm

Demet

Kayıtlı Üye
rank
11 hafta çok erken. Daha bebek minicik. Ben 18+4 oldum bana bile doktor bu haftalarda hafif hissedebilirsin ama net 20. haftadan sonra hissedersin dedi.
Hmm anladım. CAnim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir her hamilelik aynı değil ben 17 haftadayim ama hala hiçbir şeyi hissedemedm
Evet cnm sanki hissetdim ama bilemedim yani dedim olabilirmi acaba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba günü 11 haftalık olucam bu sabah sanki biraz bebeğin hareketini hissetdim acaba olabilirmi banami öyle geldi sağ tarafımda böyle biseyler hareket ediyordu oynuyordu sanki sabah
Daha çok erken kuzum hareketleri hissetmek için benim ikinci gebeliğim 19. Haftaydım ben daha hissetmedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha çok küçük kuzum o hissettiğin bağırsaklarındkr bebek büyüdüğü için organların içeride yer değiştiriyor çünkü ama bebek değildir.

A

Adsız anne adayı

Guest
Hissedecegin kadar güçlü değil ki imkansız hissetmen 🤗 bağırsak hareketleridir heyecanlisin sanırım oyyy biraz daha sabret annesi o günlerde gelecek 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar