Canlarım benım bı bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cennetlık tarafından oluşturulan Canlarım benım bı bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,057 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım benım bı bakarmısınız
Konbuyu başlatan Cennetlık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38+4 hafta hamılıyım asırı derecede mıdem yanyor resmen kaynıyor nerdese kafayı yıyıcem hıc uzanamıyorum gece sat 4-5 kadar uyamıyorum hıc resmen hersey agız bosluguma gelyor gıbı bebegımde dısko yapyor gece resmen benım gıbı durumda olan anneler varmı acaba caresını bılen varmı acaba

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38+4 hafta hamılıyım asırı derecede mıdem yanyor resmen kaynıyor nerdese kafayı yıyıcem hıc uzanamıyorum gece sat 4-5 kadar uyamıyorum hıc resmen hersey agız bosluguma gelyor gıbı bebegımde dısko yapyor gece resmen benım gıbı durumda olan anneler varmı acaba caresını bılen varmı acaba
Bende 38+4deyim bişey yesemde yemesemde deli gibi midem yaniyo bir iki yudum soğuk süt içiyorum sakinliyo biraz sonra tekrar basliyo kasilmalarim ve geçen gün artiyo adet sancısı gibi geliyo sürekli hele gece sol belimden bacagima vuran bir sancı oluyo dönerken beni benden aliyo resmen hayırlısı ile bir doguraydik hepimizde RABBIM yardımcımız olsun

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38+4deyim bişey yesemde yemesemde deli gibi midem yaniyo bir iki yudum soğuk süt içiyorum sakinliyo biraz sonra tekrar basliyo kasilmalarim ve geçen gün artiyo adet sancısı gibi geliyo sürekli hele gece sol belimden bacagima vuran bir sancı oluyo dönerken beni benden aliyo resmen hayırlısı ile bir doguraydik hepimizde RABBIM yardımcımız olsun
Her gebelık aynı olmıyormıs ıkı gebelıgımde hıc bısı hıssetmeden gectım cok enerjılıdım 3 gebelıgım resmen bıtırdı benı markete bıle gıtmek cok zor gelyor resmen ev kay olmus gıbı gelyor pınguwı gıbı yoruyorum sokakda😂😂😂

B

Bbb

Guest
Aynıyız canım yalnız değilsin 🥺

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her gebelık aynı olmıyormıs ıkı gebelıgımde hıc bısı hıssetmeden gectım cok enerjılıdım 3 gebelıgım resmen bıtırdı benı markete bıle gıtmek cok zor gelyor resmen ev kay olmus gıbı gelyor pınguwı gıbı yoruyorum sokakda😂😂😂
Canim benim 4 uncu gebelik bu iki kiz da da çok rahattim ama bu oğlanlar beni bitirdi yeminle

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Yalnız değilmişim buda bir teselli bana😂32 oldum ama acayip mide yanması yaşıyorum.. ALLAH yardımcımız olsun naapalım başa gelen çekilir..

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz veya sarı leblebi denedinmi hiç çok iyi söndürüyor asiti avuçla yemen lazım ama tek tek pek işe yaramıyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen sona yaklaşmışsın ben 32 deyim 2 hafta öncesinden başladı gece sabahı ediyorum mide yanmasından gündüz bulantı Allahım yardımcımız olsun

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım son zamanlarımda aynı bende öyleydim artık ağlıyodum yatakta sabah 10lara kadar durduğumu bilirim. 24 saat uykusuz bile kaldım doktorum çok kızmıştı ne demek uyuyamadım uyuyacaksın demişti. Ben çareyi sütte buldum birde bende huzursuz bacak sendromu da vardı önce suya giriyordum diz kapaklarımdan aşağısını soğuk suyla yıkıyordum sonra bi bardak ılıtılmış sütü kafama dikip yatapa geçiyordum. En büyük hatam telefona bakardım yatakta onuda bıraktım daha çabuk uykuya geçmeye başladım sonrasında

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalığım şu an mide yanmasından uyuyamıyorum , süt leblebi maden suyu hiç bişe fayda etmiyor 🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.