Canlarım çikolata ve magnetlerimiz fikir olsun🤗🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım çikolata ve magnetlerimiz fikir olsun🤗🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,904 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Canlarım çikolata ve magnetlerimiz fikir olsun🤗🥰
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha çikolataları duzenleyecem de ortadaki sekerleri simdiden acmak istemedim daha doguma var diye bizim cikolata ve magnetlerimiz böyle teyzeleri🥰🤗
Çok güzeller canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah 🤲 keşke bizde yapa bilesek kızlarima da yapmadım bunda da yapamayacağız maalesef maddi durumlar el vermiyor 😔ama kızlarım a en yakın zamanda buzdolabı süsü yaptıracağım 1 er tanede olsun aklımda var Allahım inşallah nasip eder☺️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzeller canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah 🤲 keşke bizde yapa bilesek kızlarima da yapmadım bunda da yapamayacağız maalesef maddi durumlar el vermiyor 😔ama kızlarım a en yakın zamanda buzdolabı süsü yaptıracağım 1 er tanede olsun aklımda var Allahım inşallah nasip eder☺️
Kuzum inan vala bende cok araştırdım ikisini de indirimde denk getirdim üst bas falan cok az aldim millet getirecek diye gercekten herseyin fiyati uçtu ates pahası insallah sende yaptirrsin kuzum benim ❤❤

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum muhakkak okumusumdur uzulmusumdur su ara dogum yaklasinca herseyi unutuyorum affet beni😢
Estağfurullah canım allahım evlatlarımızı sağ salim versin kucağımıza yeter başka bişi istemiyorum 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende iyi ki varsın kuzum. Ve inan bana çok güçlü bir karakterin var biz olmasak bile eminim sen her şeyin üstesinden gelirdin 😘
Tsk ederm canım 🙏❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar