Sorum var Canlarım mama sandalyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Canlarım mama sandalyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,656 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım mama sandalyesi
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Kızlar oğluma mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama hangi model iyi olur hangi marka kullanıyorsunuz güzel annelerim ama biraz uygun bişey bakıyorum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-05-12-31-28-403_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-05-12-31-28-403_com.android.chrome.jpg
    453.6 KB · Görüntüleme: 50

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar oğluma mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama hangi model iyi olur hangi marka kullanıyorsunuz güzel annelerim ama biraz uygun bişey bakıyorum 🥰

.
bende dun sifaris verdim canim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

.
Ben almadım malasef, bir yıl kaynanamlar da kaldığımız için hep yerde yemek yedik ve bu yüzden alamadık, şimdi de fiyatlar uçtu almadım zaten büyüdü baya gerekte kalmadı geçen lokantada mama sandalyesine koydum neredeyse lokantayi başıma yıkacak ti beni çıkar diye normal sandalye de oturdu,

bende dun sifaris verdim canim
Nereden verdin canım resmi var mı gelince iyi olursa bana da yazarmisin🌺

Ben almadım malasef, bir yıl kaynanamlar da kaldığımız için hep yerde yemek yedik ve bu yüzden alamadık, şimdi de fiyatlar uçtu almadım zaten büyüdü baya gerekte kalmadı geçen lokantada mama sandalyesine koydum neredeyse lokantayi başıma yıkacak ti beni çıkar diye normal sandalye de oturdu,
Canım bende lokantada oturttum hoşuna gitti daha güzel yiyor o yüzden alayım diye düşündüm bide evde hep masada yiyoruz o yüzden hep ilk ona sonra kendim yiyorum istiyorum ki önüne koyayım dediğin gibi çok pahalı uygun fiyatlilara bakıyorum bende canım 200 TL var bitane yorumları da güzel ama emniyet kemeri sadece belden bağlamalı ve minderi yok Alihan düşer diye düşünüyorum çünkü çok hareketli bide minder sadece 100 TL o yüzden bu resimdeki uygun geldi bana burada çocuk mağazasında sordum 480 diyor aynisina bide minder de yok internet gene daha uygun canim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Nereden verdin canım resmi var mı gelince iyi olursa bana da yazarmisin🌺

Canım bende lokantada oturttum hoşuna gitti daha güzel yiyor o yüzden alayım diye düşündüm bide evde hep masada yiyoruz o yüzden hep ilk ona sonra kendim yiyorum istiyorum ki önüne koyayım dediğin gibi çok pahalı uygun fiyatlilara bakıyorum bende canım 200 TL var bitane yorumları da güzel ama emniyet kemeri sadece belden bağlamalı ve minderi yok Alihan düşer diye düşünüyorum çünkü çok hareketli bide minder sadece 100 TL o yüzden bu resimdeki uygun geldi bana burada çocuk mağazasında sordum 480 diyor aynisina bide minder de yok internet gene daha uygun canim
ben rusiyadayum canim burdan sifaris etim evet resmi var

8FF6DDAE-87A5-4622-826D-37BAEAE30A44.jpeg

ben rusiyadayum canim burdan sifaris etim evet resmi var

8FF6DDAE-87A5-4622-826D-37BAEAE30A44.jpeg
bu aclib kapaniyor cok kucuk bebekleride koymak olyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

.
Kuzum ben almadim oglumun vardi onu kullanicam insallah ikeadan almıştık

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Anladım kuzum bende Türkiye'desin zannettim ☺️ bunlardan da bakmıştım ama burada çok pahalı canım 1200 den başlıyor alamam okadar pahalı 🥰
rusiyadada cok bahali canim bende yuksek fiyata aldim aslinda ben almazdim o bahalikda esim alalim 2 co bebegmiz olursa oda kulanir dedi

Kuzum ben almadim oglumun vardi onu kullanicam insallah ikeadan almıştık
Anladım kuzum şuan çok pahalı ya almam da şart araştırıyorum bende canım taşıma kapasitesi 15 kg kadar diyor canım sence iyi mi oğlum daha 9 kilo 1 yaşında sence kaç yaşına kadar kullanabilirm tahmini

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anladım kuzum şuan çok pahalı ya almam da şart araştırıyorum bende canım taşıma kapasitesi 15 kg kadar diyor canım sence iyi mi oğlum daha 9 kilo 1 yaşında sence kaç yaşına kadar kullanabilirm tahmini
Ben 2 yasina kadae kullandim acikcasi oğlumda kuzum sonra yanimizda yemeye alistirdim bence iyi bi sikinti olmaz gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar