Canlarım selam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Canlarım selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 277 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım selam
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar size bir şey soracağım 1bucuk aydır dogum ettım bı ara gobegım kalmadı sımdı yıne cıktı ya sızce erıtebılırım gobegımi süt verıyom bebegıme detoxs suyu da yapabılırmıyım bılmıyorum 🙈 akıl verin Allah aşkına
Detox suyu yap bence kuzum zaten yeşillikten yapılıyor hem bol bol sütünde olur😊

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar size bir şey soracağım 1bucuk aydır dogum ettım bı ara gobegım kalmadı sımdı yıne cıktı ya sızce erıtebılırım gobegımi süt verıyom bebegıme detoxs suyu da yapabılırmıyım bılmıyorum 🙈 akıl verin Allah aşkına
Detoks şuan da yapılmaz bana yapma demişlerdi ama korse kullanabilirsiniz birde şuan çok erken geçer inşallah zamanla 🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum bizimde 7 günlükken düştü 15 gün içinde tamamamen iyileşti kuru tutmaya çalis akıntı olmadığı sürece korkma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ekmek ve şekeri kes göbeğin kalmaz canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Korese kulan ben kulanmadim pişmanim şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar