Canlarımmm❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Canlarımmm❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,537 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Canlarımmm❤
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben çok zayıfım ya ne yapsam kilo alırım bu zayıflığımdan gerçekten çok rahatsızım 😥
Bana en çok kilo aldıran şey gece yemekleri gecenin 4 ünde kalkıp yemek yemişliğim vardır bu yüzden de kilo alıyorum birde yemeğin yanında birşeyler içme yedikten sonra iç sık sık ara öğünler yap karbonhidrat ağırlıklı beslen bende kilo vermeye çalışıyorum ama yemek benim zaafım kendime dur diyemiyorum 🤣🤣

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Çok ye canim azmi yiyon
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç kilosun
49 kiloyum cnm

Bana en çok kilo aldıran şey gece yemekleri gecenin 4 ünde kalkıp yemek yemişliğim vardır bu yüzden de kilo alıyorum birde yemeğin yanında birşeyler içme yedikten sonra iç sık sık ara öğünler yap karbonhidrat ağırlıklı beslen bende kilo vermeye çalışıyorum ama yemek benim zaafım kendime dur diyemiyorum 🤣🤣
Keşke bende öyle olsam

Kaç kilosun canım
49 kiloyum

Kaç kilosunki canimm
49 kiloyum

Protein karbonhidrat ağırlıklı beslen canım. Lahmacunu ekmeğin arasına sar ye 😂😂
😂😂😂

Ben makarnayı ekmeğe durup yedim bir kere🙈🙈🙈🙈
Onuda bi deniyim🙄😂

Ya aslında sofrada bi ekmek yemişliğimde oluyo bazende iştahım kesiliyor hiç bir şey yiyemiyorum iştah açıcı bi şurup var hiç denediğiniz oldumu aramizda kızlar

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar