Çanta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Çanta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,209 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Çanta
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Büyük 8 buçuk küçük 4 buçuk sayılır Kasım da 5 oluyor canım onlar büyüdü rahatladım derken bi sıpa daha geliyor sağlıkla gelsin inşallah ne diyim ☺️ senin kız kaç yaşında
Maşallah aralarındaki yaş farkı çok iyi rabbim acılarını göstermesin benim kızım üç yaşında çok seviyor şimdiden doğunca çekeceğim var elimden 🤦🤦🤦

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah aralarındaki yaş farkı çok iyi rabbim acılarını göstermesin benim kızım üç yaşında çok seviyor şimdiden doğunca çekeceğim var elimden 🤦🤦🤦
Amin canım rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın 🙏 bi yandan iyi onlar kendilerini kurtardı artık bi eziyetleri yok bana çoğu şeylerini kendileri yapıyorlar ama bi yandan rahata alışmışken zor geliyor canım ☺️ sevsin işte daha iyi canım kıskançlık olursa daha kötü küçükte anlamaz daha. Oyuncak bebeği gibi oynamak isteyecek onunla tabi o yönden işin zor biraz 🥰

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Büyük 8 buçuk küçük 4 buçuk sayılır Kasım da 5 oluyor canım onlar büyüdü rahatladım derken bi sıpa daha geliyor sağlıkla gelsin inşallah ne diyim ☺️ senin kız kaç yaşında
Benim gibi boyuk oglum 11 yasinda kizim 8 yasin ohbe derken şeytana uyduk koca yasimizda 😁amma sabirsizliikla ilk cocuk bekliyor gibi bekliyoruz hele bi kizim ikide bir qarnimi oksuyor gel oynayalim diye🤣 insallah hepimiz sax salim minnoslarimiza kovusuruz🤲😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi boyuk oglum 11 yasinda kizim 8 yasin ohbe derken şeytana uyduk koca yasimizda 😁amma sabirsizliikla ilk cocuk bekliyor gibi bekliyoruz hele bi kizim ikide bir qarnimi oksuyor gel oynayalim diye🤣 insallah hepimiz sax salim minnoslarimiza kovusuruz🤲😍
Aynen canım öncekiler büyüyünce bi çocuk hasreti oluyor illa insan da bide daha bilinçli oluyorsun, daha tecrübelisin artık bunları daha kolay büyütürüz herhalde. Amin canım benim inşallah 🙏🥰

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım 🥰 aynen zamanı gelmiş hazırla dursun bi kenarda bizde yarın 34 oluyoruz öncekiler de bende daha erken hazırlamıştım bunda da bu hafta içinde hazırlarım artık acil bi durumda eli ayağına dolanır insanın
Bizde bugün 32 haftalik olduk hala bir hazırlık yapamadım valla kızlar yaaa RABBIM herkesin yardımcısı olsun insallah bir avazda kurtulalım hepimiz de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar