Sorum var Cati kemigi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sürpriz yumurta 🥰 tarafından oluşturulan Cati kemigi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cati kemigi
Konbuyu başlatan Sürpriz yumurta 🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar anneler 37+6 gunluk hamileyim sezeryan olacak pazar günü yatış pazartesi sabah dogum olacak allahin izniyle ama dünden beri çatı kemigimde cok fazla agri var bacaklarımın ustune basamıyorum bu durumu yaşayan varmi sanki kirik gibi bacaklarımı kipirdatirken bile çok ağrım oluyor belimde ve karnımın içinde inceden bir ağrı var bebek surekli sertlesiyor ama dr umu aramaya korkuyorum gel doğuma alicam der diye ben pazartesiyi beklemek istiyorum bu sekilde dogum sancısı olurmu yaa çatı kemigi ağrısı daha önce hoc duymadığım bisey cunku

Selamlar anneler 37+6 gunluk hamileyim sezeryan olacak pazar günü yatış pazartesi sabah dogum olacak allahin izniyle ama dünden beri çatı kemigimde cok fazla agri var bacaklarımın ustune basamıyorum bu durumu yaşayan varmi sanki kirik gibi bacaklarımı kipirdatirken bile çok ağrım oluyor belimde ve karnımın içinde inceden bir ağrı var bebek surekli sertlesiyor ama dr umu aramaya korkuyorum gel doğuma alicam der diye ben pazartesiyi beklemek istiyorum bu sekilde dogum sancısı olurmu yaa çatı kemigi ağrısı daha önce hoc duymadığım bisey cunku
Günün de geldiği için olabilir kuzum bi doktora görün istersen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin başı doğum kanalına dönükse baskı dan oturduğunda filan ağrı olur uzanıp dinlenmeli sin canım tarif ettiğin sancı değil bence pazartesiyi bekle ama o zamana kadar düzenli sancın ya da suyun gelirse vakit kaybetmeden doktorunu ara

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin başı doğum kanalına dönükse baskı dan oturduğunda filan ağrı olur uzanıp dinlenmeli sin canım tarif ettiğin sancı değil bence pazartesiyi bekle ama o zamana kadar düzenli sancın ya da suyun gelirse vakit kaybetmeden doktorunu ara
Tesekkur ederim bende böyle düşünmüştüm icim rahatladı evet başı kanalda 28 . Haftadan beri erken doğum riskim vardi zaten şimdi uzandım biraz daha rahatım cok sukur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günün de geldiği için olabilir kuzum bi doktora görün istersen
Yarin aricam artık suan uzandım biraz daha rahatım dogum sancısı olsaydı azalmadı artardi sanırım tesekkur ederim cvp için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doğum yaklaşıyor Bebek rahme baskı yapıyor buda çeşitli ağırlara sebep oluyor normaldir endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar