Çatı muanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Çatı muanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muanesi
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Açılmamım güzel ve normal doğuma uygun oldugunu söledı canımı cok yaktı biraz fazla kacırdı elini doktorum özrünü de diledi normal doğumu beklicez biz haytlısıyla gelsin inşallah yavrum, 🤗
Kac haftaliksin canim?

Açılmamım güzel ve normal doğuma uygun oldugunu söledı canımı cok yaktı biraz fazla kacırdı elini doktorum özrünü de diledi normal doğumu beklicez biz haytlısıyla gelsin inşallah yavrum, 🤗

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Suan kac haftalikti canim, bende normal doğum istiyorum
37+3 kuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac haftaliksin canim?
37+3

Kac haftaliksin canim?
37+3
Kac haftaliksin canim?
Amin canım inşallah hayırlısıyla sağlıkli bı şekilde kucagina alırsın 😊
Amin inşallah kuşum🤗🤗🤗

Kac haftaliksin canim?
37+3
Kac haftaliksin canim?
Amin canım inşallah hayırlısıyla sağlıkli bı şekilde kucagina alırsın 😊
Amin inşallah kuşum🤗🤗🤗
Kac haftaliksin canim?
37+3

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kuzum hayırlısı ile sağ salim kucağına al inşallah vaktinde 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum hayırlısı ile sağ salim kucağına al inşallah vaktinde 🤲🏻
Amin inşallah canım ama beni korku sarıyor artık yani ilk doğumum olcak hic bişi bilmiyorum bildiğim duyduğum cok acı cekiyormussun ve ben cok korkmaya basladım☹️nasıl doğurcam ben yaa

İlk doğum benim 37+3 de olmuştu seninde yakindir canim gelmesi, bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah🌺 yürüyüş yap hareketlilikte önemli kuru hurma yemeye başlarsin
Tam aşkım öle yapım yürüyüş yapmaya calsıyoum ama ne zaman yürüyüş yapsam kayıp düşünüyorum yada ayağımı burkuyoum bende evden cıkmıyoum evi topluyorum dağıtıyorum sonra tekrar topluyorum öle hareket ediyoum 🙄😅

İlk doğum benim 37+3 de olmuştu seninde yakindir canim gelmesi, bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah🌺 yürüyüş yap hareketlilikte önemli kuru hurma yemeye başlarsin
Tam aşkım öle yapım yürüyüş yapmaya calsıyoum ama ne zaman yürüyüş yapsam kayıp düşünüyorum yada ayağımı burkuyoum bende evden cıkmıyoum evi topluyorum dağıtıyorum sonra tekrar topluyorum öle hareket ediyoum 🙄😅

Bu arada hurmanın neye faydası var canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Amin inşallah canım ama beni korku sarıyor artık yani ilk doğumum olcak hic bişi bilmiyorum bildiğim duyduğum cok acı cekiyormussun ve ben cok korkmaya basladım☹️nasıl doğurcam ben yaa

Bu arada hurmanın neye faydası var canım

İlk doğumlar için ortalama saatte 1 cm, sonraki doğumlar içinse, satte 1.5 cm olacak şekilde ilerler ve 10 cm rahim ağzı açılması olduğunda, rahim ağzı tam olarak açılmış kabul edilir ve böylece 2. evre olan ıkınma evresi başlar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar