Sorum var Çatı muayenesi. Sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllll tarafından oluşturulan Çatı muayenesi. Sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,489 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi. Sonrası
Konbuyu başlatan Seçilllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çatı muaynesi yapıldı ve çok kötüydü canım acıdı sanırım kendimi sıktım doktorda saolsun hiç acımadı çatı muayenesi sonrası 2 gündür ağrım var ve kahverengi akıntı geldi normal mi sizce Nişan olma ihtimali varmı başına gelen varmi
Kuzum bazen çatı muayenesinden sonra kanama olabiliyor nisanda olabilir kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim cevabın için canım Çarşamba günü suni sancı verip alalım çocuğu dedi ben tatile gidicem dedi biraz stres var 38+3 oluyorum kafam karışık ne yapicam bilmiyorum
Anladım kuzum hakkında hayırlısı olsun inşaallah sezeryan mi olucak

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çatı muaynesi yapıldı ve çok kötüydü canım acıdı sanırım kendimi sıktım doktorda saolsun hiç acımadı çatı muayenesi sonrası 2 gündür ağrım var ve kahverengi akıntı geldi normal mi sizce Nişan olma ihtimali varmı başına gelen varmi
Bende de öyle olmuştu doğumum oldu diğersi gün özel de kolay kolay bakmadılar ama devlette 3 kere aynı gün yaptılar oradan çıkıp özele gittik sezeryana girdim hemenn enfeksiyon kaptı kızım tam 1 ay yattı küvezde bence ihmal etme hiç sonunda kendini çok suçlu hissedersin

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Bende de öyle olmuştu doğumum oldu diğersi gün özel de kolay kolay bakmadılar ama devlette 3 kere aynı gün yaptılar oradan çıkıp özele gittik sezeryana girdim hemenn enfeksiyon kaptı kızım tam 1 ay yattı küvezde bence ihmal etme hiç sonunda kendini çok suçlu hissedersin
Geçmiş olsun canım Çarşamba günü suni sancı ile normal doğum olicak ins. Umarım bebeğim enfeksiyon falan kapmaz arada ağrım oluyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok mu kötü ya çatı muayenesi napiyorlar 🥺🥺🥺🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çatı muayenesi sonrası benim idrardada kanama olmuştu lakin sendekini doktora görünmeden bilemezsin nişanda olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok mu kötü ya çatı muayenesi napiyorlar 🥺🥺🥺🥺
Yok çiçeğim vajinaya kayganlaştırıcı jel sürüyorlar 2 parmağını sokuyor doktor birkaç saniye sürüyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar