Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,604 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar çatı muayenesi hangi haftada yapılıyor ve ne sıklıkla bir de nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz
Hayatım 38.hafta yazıyor internet te bana da pislik doktorum 37+3 de 3parmagini sokmuştu elini bı çıkardı kan acil sezaryen doğum a aldı beni
1641808840765.pnghttps://www.acibadem.com.tr › gebe...
Gebelikte Çatı Muayenesi Nedir? Nasıl Yapılır? - Acıbadem

7 Kas 2019 — Çatı muayenesi normal jinekolojik muayene masasında ve aynı şekilde jinekolojik muayene pozisyonunda yapılır. Doktor iki parmağı ile çatı ...

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım 38.hafta yazıyor internet te bana da pislik doktorum 37+3 de 3parmagini sokmuştu elini bı çıkardı kan acil sezaryen doğum a aldı beni
Ekli dosyayı görüntüle 1475https://www.acibadem.com.tr › gebe...
Gebelikte Çatı Muayenesi Nedir? Nasıl Yapılır? - Acıbadem
7 Kas 2019 — Çatı muayenesi normal jinekolojik muayene masasında ve aynı şekilde jinekolojik muayene pozisyonunda yapılır. Doktor iki parmağı ile çatı ...
Vlla bn şimdiye kadar hiç olmamism doğumda yapiyrlar ama öyle bı agriyorki fena anlayacağın. Bı de sancı esnasında sokuyrlar berbat ağrı ya anlatılmaz yasanir😬

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vlla bn şimdiye kadar hiç olmamism doğumda yapiyrlar ama öyle bı agriyorki fena anlayacağın. Bı de sancı esnasında sokuyrlar berbat ağrı ya anlatılmaz yasanir😬
Ben yaşadım hayatım kadın eline eldiven geçirip 3parmagini soktu 1cm açıklık var dedi parmağını bı çıkardı eli kan tuvalet e gitmek istedim kan geldi benden dedi acil sezaryen doğum dedi ameliyat a aldı beni Allah a havale ediyorum onu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar