Sorum var Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,984 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar daha 18 haftalk gebeyim ama bu çatı muayenesi dedikleri.ne cok merak ediyorum detaylı söylermisiniz tam olarak ne yapılıyor ... acı veren bi işlemmi cok merak edyorum ne gibi bise oldugunu
Bana şuana kadqr 5 6 kez baktilar nerdeyse acı vwren bir durum değil seni çata oturuyorlar ve doktor parmağı ile ölçüm yapıyor açıklığı kontrol ediyor .

Arkadaşlar daha 18 haftalk gebeyim ama bu çatı muayenesi dedikleri.ne cok merak ediyorum detaylı söylermisiniz tam olarak ne yapılıyor ... acı veren bi işlemmi cok merak edyorum ne gibi bise oldugunu
Çatı muayenesi alttan muayene canım doktor iki parmağı ile vajina içine bakıyor açılma var mı yok mu bakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana şuana kadqr 5 6 kez baktilar nerdeyse acı vwren bir durum değil seni çata oturuyorlar ve doktor parmağı ile ölçüm yapıyor açıklığı kontrol ediyor .
Bana bi kere baktılar ben öyle bi acı görmedim🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çatı muayenesi alttan muayene canım doktor iki parmağı ile vajina içine bakıyor açılma var mı yok mu bakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana bi kere baktılar ben öyle bi acı görmedim🥺
Bizim erken doğum riski olduğu için mecburi baktılar balım 🤭🤭 sadece ördek ağzı dedikleri bir cihaz var o can yakıyor 🥺

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bana çok itici geliyor ilk doğum olacak birde doğal doğumda çatı muayenesi diye bir şey yok doğum anı açıklığa baklır doğum öncesi yok senin çatın dar uygun yada değil denemesi çok yanlış benim doktorumda doğum anı bakar ama ozamana bile çekiniyorum 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar